Egor Agafonov Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
U22.5 |
1/10 | |
06:11 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 367 |
O20.5 |
9.4/10 | |
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 561 |
O20.5 |
7.9/10 | |
02:00 Lezárult |
| 1
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.1/10 | |
06:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
8.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
563 726 |
2 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.8/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O21.5 |
5.4/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
664 376 |
O20.5 |
8/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
653 276 |
2 |
7.2/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
166 637 |
O21.5 |
3.9/10 | |
14:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
|
Egor Agafonov – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Egor Agafonov egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 618. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 16 mérkőzést elemzett Egor Agafonov részvételével, és több mint 37.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (36) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 68.2% | 62.4% | 63.1% |
| Nyert 1. Szerva | 67.9% | 66% | 67.1% |
| Nyert 2. Szerva | 55.4% | 45% | 44.1% |
| Ászok / Meccs | 4.1 | 4.4 | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.6 | 6.5 | 6.6 |
| Hárított Bréklabdák | 78.9% | 62% | 61.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.1% | 20.4% | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.9% | 38.4% | 38.2% |
| Szerva Tartás % | 143.8% | 85.9% | 86.2% |
| Összes Nyert Pont | 70.6% | 57.6% | 55.1% |
| Stat. | Kemény (33) | Salak (3) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% | 66.8% |
| Nyert 1. Szerva | 66.3% | 70.4% |
| Nyert 2. Szerva | 44.3% | 43.3% |
| Ászok / Meccs | 5.1 | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.7 | 6 |
| Hárított Bréklabdák | 63.2% | 53.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.7% | 14.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39% | 34.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.1% |
| Nyert 1. Szerva | 67.1% |
| Nyert 2. Szerva | 44.1% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.6 |
| Hárított Bréklabdák | 61.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% |
| Szerva Tartás % | 86.2% |
| Összes Nyert Pont | 55.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.4% |
| Nyert 1. Szerva | 66% |
| Nyert 2. Szerva | 45% |
| Ászok / Meccs | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.5 |
| Hárított Bréklabdák | 62% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.4% |
| Szerva Tartás % | 85.9% |
| Összes Nyert Pont | 57.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.2% |
| Nyert 1. Szerva | 67.9% |
| Nyert 2. Szerva | 55.4% |
| Ászok / Meccs | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.6 |
| Hárított Bréklabdák | 78.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.9% |
| Szerva Tartás % | 143.8% |
| Összes Nyert Pont | 70.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 66.3% |
| Nyert 2. Szerva | 44.3% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.7 |
| Hárított Bréklabdák | 63.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.8% |
| Nyert 1. Szerva | 70.4% |
| Nyert 2. Szerva | 43.3% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6 |
| Hárított Bréklabdák | 53.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.4% |