Eleejah Inisan Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#605
Aktuális Forma
L
L
L
L
L
9
Elemzett Mérkőzések
77.8%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:08 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O19.5 |
6.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 564 |
O18.5 |
8.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:55 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
645 467 |
2 |
5.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 736 |
O19.5 |
6.1/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
2.9/10 | |
14:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
9.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
1/10 | |
02:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.6/10 | |
04:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
|
||
02:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 720 |
|
||
05:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Eleejah Inisan – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Eleejah Inisan AI-alapú algoritmusunk 9 mérkőzést elemzett Eleejah Inisan részvételével, és több mint 77.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (32) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 76.2% | 76.2% | 71.6% |
| Nyert 1. Szerva | 53.8% | 53.8% | 50% |
| Nyert 2. Szerva | 41.4% | 41.4% | 32.6% |
| Ászok / Meccs | 0.5 | 0.5 | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 | 3.9 | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% | 66.7% | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 47.1% | 47.1% | 41.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.7% | 46.7% | 46.2% |
| Szerva Tartás % | 165.6% | 198.4% | 277.8% |
| Összes Nyert Pont | 71.8% | 71.8% | 66.6% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (15) | Salak (17) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 71.6% |
| Nyert 1. Szerva | - | 50% |
| Nyert 2. Szerva | - | 32.6% |
| Ászok / Meccs | 0.5 | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 | 3 |
| Hárított Bréklabdák | - | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 41.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | - | 46.2% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (32)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.6% |
| Nyert 1. Szerva | 50% |
| Nyert 2. Szerva | 32.6% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.2% |
| Szerva Tartás % | 277.8% |
| Összes Nyert Pont | 66.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 76.2% |
| Nyert 1. Szerva | 53.8% |
| Nyert 2. Szerva | 41.4% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 47.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.7% |
| Szerva Tartás % | 198.4% |
| Összes Nyert Pont | 71.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 76.2% |
| Nyert 1. Szerva | 53.8% |
| Nyert 2. Szerva | 41.4% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 47.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.7% |
| Szerva Tartás % | 165.6% |
| Összes Nyert Pont | 71.8% |
Statisztikák by Surface
Kemény (15)
Salak (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.6% |
| Nyert 1. Szerva | 50% |
| Nyert 2. Szerva | 32.6% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.2% |