Moyuka Uchijima Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
2.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 614 |
1 |
7.7/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.5/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.2/10 | |
14:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
O16.5 |
1/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
9.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5/10 | |
10:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
166 637 |
O19.5 |
8.1/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
O19.5 |
5.3/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.5/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
O19.5 |
4.9/10 | |
09:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 167 |
O18.5 |
7.7/10 | |
09:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.2/10 |
Moyuka Uchijima – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Moyuka Uchijima egy 24 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 109. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 31 mérkőzést elemzett Moyuka Uchijima részvételével, és több mint 83.9% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (56) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 67.5% | 68.9% | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 62.2% | 60.3% | 61.3% |
| Nyert 2. Szerva | 43.3% | 45.7% | 41.9% |
| Ászok / Meccs | 1.6 | 1.6 | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 | 2.8 | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 42.4% | 46.5% | 50.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.2% | 45.2% | 36.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44% | 46.4% | 43.4% |
| Szerva Tartás % | 56.1% | 55.7% | 54.2% |
| Összes Nyert Pont | 49.8% | 50.9% | 48.7% |
| Stat. | Kemény (31) | Salak (23) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.8% | 66.5% | 54.1% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% | 60% | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 40.4% | 44.2% | 41.8% |
| Ászok / Meccs | 2.3 | 1.6 | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.7 | 3.4 | 6.5 |
| Hárított Bréklabdák | 53.4% | 48% | 35.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.2% | 45.2% | 16.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.3% | 46.8% | 31.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 61.3% |
| Nyert 2. Szerva | 41.9% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 50.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.4% |
| Szerva Tartás % | 54.2% |
| Összes Nyert Pont | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.9% |
| Nyert 1. Szerva | 60.3% |
| Nyert 2. Szerva | 45.7% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 46.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.4% |
| Szerva Tartás % | 55.7% |
| Összes Nyert Pont | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.5% |
| Nyert 1. Szerva | 62.2% |
| Nyert 2. Szerva | 43.3% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 42.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44% |
| Szerva Tartás % | 56.1% |
| Összes Nyert Pont | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.8% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% |
| Nyert 2. Szerva | 40.4% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.7 |
| Hárított Bréklabdák | 53.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.5% |
| Nyert 1. Szerva | 60% |
| Nyert 2. Szerva | 44.2% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 48% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 54.1% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 41.8% |
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.5 |
| Hárított Bréklabdák | 35.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.1% |