Elizabeth Coleman Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#990
Aktuális Forma
L
L
W
L
L
9
Elemzett Mérkőzések
77.8%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
1.6/10 | |
17:08 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
564 726 |
O18.5 |
8.8/10 | |
17:12 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.5/10 | |
09:38 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
|
||
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 461 |
|
Elizabeth Coleman – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Elizabeth Coleman AI-alapú algoritmusunk 9 mérkőzést elemzett Elizabeth Coleman részvételével, és több mint 77.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (36) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 70.3% | 69.3% |
| Nyert 1. Szerva | - | 63.2% | 67.4% |
| Nyert 2. Szerva | - | 48% | 48.3% |
| Ászok / Meccs | 0.4 | 0.8 | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 | 2.8 | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | - | 56.4% | 58.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 43.1% | 50.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49% | 48.4% | 49.5% |
| Szerva Tartás % | - | 202.9% | 133.5% |
| Összes Nyert Pont | 102.7% | 82.1% | 74% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (19) | Salak (13) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 69.3% | - |
| Nyert 1. Szerva | 67.4% | - |
| Nyert 2. Szerva | 48.3% | - |
| Ászok / Meccs | 1.5 | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 58.2% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 50.9% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.5% | 49.3% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (36)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.3% |
| Nyert 1. Szerva | 67.4% |
| Nyert 2. Szerva | 48.3% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 58.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 50.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.5% |
| Szerva Tartás % | 133.5% |
| Összes Nyert Pont | 74% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.3% |
| Nyert 1. Szerva | 63.2% |
| Nyert 2. Szerva | 48% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 56.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 43.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.4% |
| Szerva Tartás % | 202.9% |
| Összes Nyert Pont | 82.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Nyert Fogadó Pontok | 49% |
| Összes Nyert Pont | 102.7% |
Statisztikák by Surface
Kemény (19)
Salak (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.3% |
| Nyert 1. Szerva | 67.4% |
| Nyert 2. Szerva | 48.3% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 58.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 50.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.3% |