Ella McDonald Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#462
Kor20
Aktuális Forma
W
W
W
L
L
11
Elemzett Mérkőzések
72.7%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:09 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.4/10 | |
22:08 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 02 |
U21.5 |
7.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
1.5/10 | |
21:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
O20.5 |
7.1/10 | |
19:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
266 647 |
O20.5 |
5.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
5.1/10 | |
17:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
3.4/10 | |
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
11 66 |
2 |
5.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 623 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Ella McDonald – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Ella McDonald egy 20 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 11 mérkőzést elemzett Ella McDonald részvételével, és több mint 72.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (29) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 69.9% | 69.7% |
| Nyert 1. Szerva | - | 50% | 63.3% |
| Nyert 2. Szerva | - | 40% | 36% |
| Ászok / Meccs | 1.1 | 1.7 | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.2 | 5 | 5.3 |
| Hárított Bréklabdák | - | 53.3% | 59.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 33.3% | 36.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 57.5% | 53.4% | 49.3% |
| Szerva Tartás % | - | 385.5% | 136.7% |
| Összes Nyert Pont | 120.9% | 89% | 65.9% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (15) | Salak (6) | Fű (6) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | - | 69.7% |
| Nyert 1. Szerva | - | - | 63.3% |
| Nyert 2. Szerva | - | - | 36% |
| Ászok / Meccs | 1.8 | 1 | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 | 5.5 | 6.8 |
| Hárított Bréklabdák | - | - | 59.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | - | 36.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | - | 57.5% | 44.6% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (29)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.7% |
| Nyert 1. Szerva | 63.3% |
| Nyert 2. Szerva | 36% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.3 |
| Hárított Bréklabdák | 59.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.3% |
| Szerva Tartás % | 136.7% |
| Összes Nyert Pont | 65.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.9% |
| Nyert 1. Szerva | 50% |
| Nyert 2. Szerva | 40% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 53.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 53.4% |
| Szerva Tartás % | 385.5% |
| Összes Nyert Pont | 89% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.2 |
| Nyert Fogadó Pontok | 57.5% |
| Összes Nyert Pont | 120.9% |
Statisztikák by Surface
Kemény (15)
Salak (6)
Fű (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.5 |
| Nyert Fogadó Pontok | 57.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.7% |
| Nyert 1. Szerva | 63.3% |
| Nyert 2. Szerva | 36% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.8 |
| Hárított Bréklabdák | 59.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.6% |