Elmar Ejupovic Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#634
Kor32
Magasság6'4"
Súly198 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
W
W
W
0
Elemzett Mérkőzések
0%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
||
01:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
||
00:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Elmar Ejupovic – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Elmar Ejupovic egy 32 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 634. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 0 mérkőzést elemzett Elmar Ejupovic részvételével, és több mint 0% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (18) | Utolsó 52 Hét (18) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 66.4% | 65.7% | 65.7% |
| Nyert 1. Szerva | 72% | 72.2% | 72.2% |
| Nyert 2. Szerva | 54.5% | 51.5% | 51.5% |
| Ászok / Meccs | 3.8 | 3.6 | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 | 1.8 | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% | 54% | 54% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.1% | 18.3% | 18.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.4% | 33.1% | 33.1% |
| Szerva Tartás % | 105.5% | 108.1% | 108.1% |
| Összes Nyert Pont | 52.6% | 48.1% | 48.1% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (10) | Salak (8) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.7% | - |
| Nyert 1. Szerva | 72.2% | - |
| Nyert 2. Szerva | 51.5% | - |
| Ászok / Meccs | 4.3 | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 54% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.3% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.1% | - |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (18)
Utolsó 20 (18)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.7% |
| Nyert 1. Szerva | 72.2% |
| Nyert 2. Szerva | 51.5% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 54% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.1% |
| Szerva Tartás % | 108.1% |
| Összes Nyert Pont | 48.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.7% |
| Nyert 1. Szerva | 72.2% |
| Nyert 2. Szerva | 51.5% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 54% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.1% |
| Szerva Tartás % | 108.1% |
| Összes Nyert Pont | 48.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.4% |
| Nyert 1. Szerva | 72% |
| Nyert 2. Szerva | 54.5% |
| Ászok / Meccs | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.4% |
| Szerva Tartás % | 105.5% |
| Összes Nyert Pont | 52.6% |
Statisztikák by Surface
Kemény (10)
Salak (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.7% |
| Nyert 1. Szerva | 72.2% |
| Nyert 2. Szerva | 51.5% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 54% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |