Emilio Nava Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
O19.5 |
3/10 | |
06:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 634 |
O19.5 |
7.4/10 | |
06:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3/10 | |
06:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 | |
13:40 Lezárult |
| 0
1
|
|
|
2 |
624 366 |
2 |
7.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
642 366 |
O18.5 |
7.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O18.5 |
8.8/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
8.4/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
U29.5 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
46 67 |
U30.5 |
4.7/10 | |
11:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
6.3/10 | |
14:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 643 |
O19.5 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.1/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
362 646 |
O19.5 |
4.9/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 46 |
O20.5 |
2.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
656 372 |
1 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
O19.5 |
8.6/10 |
Emilio Nava – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Emilio Nava egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 108. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 27 mérkőzést elemzett Emilio Nava részvételével, és több mint 74.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (74) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.4% | 65.4% | 64.3% |
| Nyert 1. Szerva | 68.6% | 69.9% | 72.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49.3% | 49.8% | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 7 | 7.2 | 8.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 | 2.4 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 71.7% | 68.6% | 69.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.5% | 15% | 16.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.7% | 35.1% | 35.6% |
| Szerva Tartás % | 61.9% | 63% | 63.8% |
| Összes Nyert Pont | 49% | 49.2% | 49.8% |
| Stat. | Kemény (23) | Salak (45) | Fű (5) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.7% | 64.6% | 65.4% |
| Nyert 1. Szerva | 72.9% | 71.4% | 80.7% |
| Nyert 2. Szerva | 46.9% | 48.2% | 49% |
| Ászok / Meccs | 9.6 | 6.9 | 16 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 | 2.7 | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 70.7% | 67.8% | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12% | 19.1% | 10.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.4% | 36.3% | 33.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.3% |
| Nyert 1. Szerva | 72.7% |
| Nyert 2. Szerva | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 8.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 69.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.6% |
| Szerva Tartás % | 63.8% |
| Összes Nyert Pont | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.4% |
| Nyert 1. Szerva | 69.9% |
| Nyert 2. Szerva | 49.8% |
| Ászok / Meccs | 7.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 68.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.1% |
| Szerva Tartás % | 63% |
| Összes Nyert Pont | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.4% |
| Nyert 1. Szerva | 68.6% |
| Nyert 2. Szerva | 49.3% |
| Ászok / Meccs | 7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 71.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.7% |
| Szerva Tartás % | 61.9% |
| Összes Nyert Pont | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.7% |
| Nyert 1. Szerva | 72.9% |
| Nyert 2. Szerva | 46.9% |
| Ászok / Meccs | 9.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 70.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 71.4% |
| Nyert 2. Szerva | 48.2% |
| Ászok / Meccs | 6.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 67.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.4% |
| Nyert 1. Szerva | 80.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49% |
| Ászok / Meccs | 16 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.4% |