Emma Jackson Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1211
Aktuális Forma
L
W
W
L
W
10
Elemzett Mérkőzések
90%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
263 626 |
2 |
6.3/10 | |
20:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.3/10 | |
16:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.6/10 | |
19:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.5/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
O20.5 |
5.8/10 | |
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.7/10 |
Emma Jackson – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Emma Jackson AI-alapú algoritmusunk 10 mérkőzést elemzett Emma Jackson részvételével, és több mint 90% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (34) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 67.3% | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | - | 60.2% | 63.9% |
| Nyert 2. Szerva | - | 47.8% | 46.4% |
| Ászok / Meccs | 0.8 | 0.6 | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 | 4.5 | 4.8 |
| Hárított Bréklabdák | - | 59.3% | 58.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 64.8% | 66.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.3% | 53.7% | 54.8% |
| Szerva Tartás % | - | 128.4% | 87.4% |
| Összes Nyert Pont | 103.4% | 75.7% | 66.7% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (20) | Salak (14) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.1% | 63.1% |
| Nyert 1. Szerva | 65% | 60.5% |
| Nyert 2. Szerva | 44.1% | 53.2% |
| Ászok / Meccs | 0.6 | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.1 | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 55.9% | 65.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 67.9% | 60% |
| Nyert Fogadó Pontok | 58.1% | 51.8% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (34)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 63.9% |
| Nyert 2. Szerva | 46.4% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.8 |
| Hárított Bréklabdák | 58.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 66.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 54.8% |
| Szerva Tartás % | 87.4% |
| Összes Nyert Pont | 66.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.3% |
| Nyert 1. Szerva | 60.2% |
| Nyert 2. Szerva | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 59.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 64.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 53.7% |
| Szerva Tartás % | 128.4% |
| Összes Nyert Pont | 75.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.3% |
| Összes Nyert Pont | 103.4% |
Statisztikák by Surface
Kemény (20)
Salak (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.1% |
| Nyert 1. Szerva | 65% |
| Nyert 2. Szerva | 44.1% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.1 |
| Hárított Bréklabdák | 55.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 67.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 58.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.1% |
| Nyert 1. Szerva | 60.5% |
| Nyert 2. Szerva | 53.2% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 65.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 60% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.8% |