Etienne Donnet Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#452
Kor24
Magasság5'10"
Súly165 lb
KézJobbkezes
Aktuális forma
L
L
2
Elemzett mérkőzések
0%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Etienne Donnet – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Etienne Donnet 24 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 452. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Etienne Donnet részvételével, és több mint 0% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (34) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 61.8% | 64.4% | 61.7% |
| Nyert 1. szerva | 70.6% | 72% | 69.1% |
| Nyert 2. szerva | 42.9% | 49.4% | 49% |
| Ászok / meccs | 4.9 | 4.4 | 4.6 |
| Kettős hibák / meccs | 2.5 | 2.3 | 2.7 |
| Hárított bréklabdák | 59.1% | 59% | 60% |
| Kihasznált bréklabdák | 11.4% | 17.7% | 21% |
| Nyert fogadópontok | 27.6% | 34.5% | 44.7% |
| Szervatartás % | 66.4% | 67.6% | 88% |
| Összes nyert pont | 44.4% | 49.1% | 53.7% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (26) | Salak (8) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 64.4% | 54.1% |
| Nyert 1. szerva | 72% | 59.1% |
| Nyert 2. szerva | 49.4% | 48.1% |
| Ászok / meccs | 4.2 | 6.3 |
| Kettős hibák / meccs | 2.1 | 4.6 |
| Hárított bréklabdák | 59% | 100% |
| Kihasznált bréklabdák | 17.7% | 30.8% |
| Nyert fogadópontok | 34.5% | 120.6% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (34)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 61.7% |
| Nyert 1. szerva | 69.1% |
| Nyert 2. szerva | 49% |
| Ászok / meccs | 4.6 |
| Kettős hibák / meccs | 2.7 |
| Hárított bréklabdák | 60% |
| Kihasznált bréklabdák | 21% |
| Nyert fogadópontok | 44.7% |
| Szervatartás % | 88% |
| Összes nyert pont | 53.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. szerva | 72% |
| Nyert 2. szerva | 49.4% |
| Ászok / meccs | 4.4 |
| Kettős hibák / meccs | 2.3 |
| Hárított bréklabdák | 59% |
| Kihasznált bréklabdák | 17.7% |
| Nyert fogadópontok | 34.5% |
| Szervatartás % | 67.6% |
| Összes nyert pont | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 61.8% |
| Nyert 1. szerva | 70.6% |
| Nyert 2. szerva | 42.9% |
| Ászok / meccs | 4.9 |
| Kettős hibák / meccs | 2.5 |
| Hárított bréklabdák | 59.1% |
| Kihasznált bréklabdák | 11.4% |
| Nyert fogadópontok | 27.6% |
| Szervatartás % | 66.4% |
| Összes nyert pont | 44.4% |
Statisztikák by Surface
Kemény (26)
Salak (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. szerva | 72% |
| Nyert 2. szerva | 49.4% |
| Ászok / meccs | 4.2 |
| Kettős hibák / meccs | 2.1 |
| Hárított bréklabdák | 59% |
| Kihasznált bréklabdák | 17.7% |
| Nyert fogadópontok | 34.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 54.1% |
| Nyert 1. szerva | 59.1% |
| Nyert 2. szerva | 48.1% |
| Ászok / meccs | 6.3 |
| Kettős hibák / meccs | 4.6 |
| Hárított bréklabdák | 100% |
| Kihasznált bréklabdák | 30.8% |
| Nyert fogadópontok | 120.6% |