Evgeny Karlovskiy Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#1066
Kor31
Magasság6'3"
Súly190 lb
KézJobbkezes
Aktuális forma
L
L
2
Elemzett mérkőzések
100%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 635 |
1 |
6.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Evgeny Karlovskiy – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Evgeny Karlovskiy 31 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1066. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Evgeny Karlovskiy részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (11) | Utolsó 52 hét (11) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 70.9% | 69.8% | 69.8% |
| Nyert 1. szerva | 59% | 59% | 59% |
| Nyert 2. szerva | 37.7% | 37.5% | 37.5% |
| Ászok / meccs | 1.8 | 2.1 | 2.1 |
| Kettős hibák / meccs | 2.5 | 2.6 | 2.6 |
| Hárított bréklabdák | 60.9% | 56.3% | 56.3% |
| Kihasznált bréklabdák | 14% | 11.8% | 11.8% |
| Nyert fogadópontok | 30.8% | 28.5% | 28.5% |
| Szervatartás % | 128.7% | 115.7% | 115.7% |
| Összes nyert pont | 62.5% | 57.3% | 57.3% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (8) | Salak (3) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 64.1% | 75.2% |
| Nyert 1. szerva | 57.1% | 60.5% |
| Nyert 2. szerva | 45.5% | 26.8% |
| Ászok / meccs | 2.1 | 2 |
| Kettős hibák / meccs | 1.6 | 5.3 |
| Hárított bréklabdák | 59.3% | 40% |
| Kihasznált bréklabdák | 0% | 25% |
| Nyert fogadópontok | 30.2% | 23.7% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (11)
Utolsó 20 (11)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 69.8% |
| Nyert 1. szerva | 59% |
| Nyert 2. szerva | 37.5% |
| Ászok / meccs | 2.1 |
| Kettős hibák / meccs | 2.6 |
| Hárított bréklabdák | 56.3% |
| Kihasznált bréklabdák | 11.8% |
| Nyert fogadópontok | 28.5% |
| Szervatartás % | 115.7% |
| Összes nyert pont | 57.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 69.8% |
| Nyert 1. szerva | 59% |
| Nyert 2. szerva | 37.5% |
| Ászok / meccs | 2.1 |
| Kettős hibák / meccs | 2.6 |
| Hárított bréklabdák | 56.3% |
| Kihasznált bréklabdák | 11.8% |
| Nyert fogadópontok | 28.5% |
| Szervatartás % | 115.7% |
| Összes nyert pont | 57.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 70.9% |
| Nyert 1. szerva | 59% |
| Nyert 2. szerva | 37.7% |
| Ászok / meccs | 1.8 |
| Kettős hibák / meccs | 2.5 |
| Hárított bréklabdák | 60.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 14% |
| Nyert fogadópontok | 30.8% |
| Szervatartás % | 128.7% |
| Összes nyert pont | 62.5% |
Statisztikák by Surface
Kemény (8)
Salak (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 64.1% |
| Nyert 1. szerva | 57.1% |
| Nyert 2. szerva | 45.5% |
| Ászok / meccs | 2.1 |
| Kettős hibák / meccs | 1.6 |
| Hárított bréklabdák | 59.3% |
| Kihasznált bréklabdák | 0% |
| Nyert fogadópontok | 30.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 75.2% |
| Nyert 1. szerva | 60.5% |
| Nyert 2. szerva | 26.8% |
| Ászok / meccs | 2 |
| Kettős hibák / meccs | 5.3 |
| Hárított bréklabdák | 40% |
| Kihasznált bréklabdák | 25% |
| Nyert fogadópontok | 23.7% |