Felix Gill Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O21.5 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 266 |
O21.5 |
5.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
464 636 |
2 |
2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 631 |
1 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 36 |
1 |
1.7/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.6/10 | |
14:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O19.5 |
7.7/10 | |
15:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O20.5 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
9/10 | |
15:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.3/10 | |
11:25 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
9/10 | |
14:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 563 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.8/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
264 636 |
2 |
5.6/10 | |
08:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
623 466 |
O19.5 |
5/10 | |
08:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 00 |
U24.5 |
10/10 | |
04:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 621 |
1 |
5.5/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U24.5 |
7.6/10 |
Felix Gill – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Felix Gill egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 231. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 34 mérkőzést elemzett Felix Gill részvételével, és több mint 67.6% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (63) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 67.1% | 67.1% | 67.2% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% | 68% | 68.5% |
| Nyert 2. Szerva | 56.7% | 53.5% | 53.2% |
| Ászok / Meccs | 2 | 3.9 | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.9 | 1.4 | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 58.9% | 63.1% | 63.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.9% | 18.4% | 17.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40% | 37.9% | 37.8% |
| Szerva Tartás % | 60.5% | 63.2% | 86.9% |
| Összes Nyert Pont | 50% | 50.2% | 50.3% |
| Stat. | Kemény (10) | Salak (53) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 67.8% | 66.7% |
| Nyert 1. Szerva | 71% | 66.3% |
| Nyert 2. Szerva | 53.7% | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 5.3 | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 70% | 58% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.4% | 22.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.4% | 40.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.2% |
| Nyert 1. Szerva | 68.5% |
| Nyert 2. Szerva | 53.2% |
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 63.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.8% |
| Szerva Tartás % | 86.9% |
| Összes Nyert Pont | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.1% |
| Nyert 1. Szerva | 68% |
| Nyert 2. Szerva | 53.5% |
| Ászok / Meccs | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 63.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.9% |
| Szerva Tartás % | 63.2% |
| Összes Nyert Pont | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.1% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% |
| Nyert 2. Szerva | 56.7% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.9 |
| Hárított Bréklabdák | 58.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40% |
| Szerva Tartás % | 60.5% |
| Összes Nyert Pont | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.8% |
| Nyert 1. Szerva | 71% |
| Nyert 2. Szerva | 53.7% |
| Ászok / Meccs | 5.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 70% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.7% |
| Nyert 1. Szerva | 66.3% |
| Nyert 2. Szerva | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 58% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.7% |