Sumit Nagal Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Következik |
| - |
|
|
? |
? |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:25 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 466 |
2 |
3/10 | |
09:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O21.5 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 | |
12:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 642 |
O19.5 |
8.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 634 |
O20.5 |
6.1/10 | |
15:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
O20.5 |
6.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 164 |
O18.5 |
8.1/10 | |
13:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
U23.5 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
367 635 |
1 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 00 |
U24.5 |
10/10 | |
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
00 66 |
U23.5 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
277 655 |
O19.5 |
7.3/10 | |
08:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
11 66 |
U24.5 |
10/10 | |
11:25 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
561 726 |
O19.5 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
564 736 |
2 |
7.5/10 | |
12:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
5.2/10 |
Sumit Nagal – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Sumit Nagal egy 28 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 276. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 19 mérkőzést elemzett Sumit Nagal részvételével, és több mint 73.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (63) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.3% | 73% | 72.1% |
| Nyert 1. Szerva | 61% | 62.5% | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | 42.9% | 49.3% | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 1.2 | 1.7 | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 | 2.4 | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 59.1% | 64% | 60.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.9% | 25.2% | 32.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.5% | 38.9% | 42.9% |
| Szerva Tartás % | 55.8% | 58.9% | 59.3% |
| Összes Nyert Pont | 48.1% | 49% | 50.9% |
| Stat. | Kemény (11) | Salak (47) | Fű (1) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.3% | 71.2% | 60.8% |
| Nyert 1. Szerva | 67.5% | 62.3% | 60.4% |
| Nyert 2. Szerva | 59.5% | 48% | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 2.8 | 1.2 | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 | 2.2 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 73.8% | 58.1% | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.6% | 34.2% | 15.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.5% | 44.3% | 27.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.1% |
| Nyert 1. Szerva | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 60.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.9% |
| Szerva Tartás % | 59.3% |
| Összes Nyert Pont | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73% |
| Nyert 1. Szerva | 62.5% |
| Nyert 2. Szerva | 49.3% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 64% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.9% |
| Szerva Tartás % | 58.9% |
| Összes Nyert Pont | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.3% |
| Nyert 1. Szerva | 61% |
| Nyert 2. Szerva | 42.9% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 59.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.5% |
| Szerva Tartás % | 55.8% |
| Összes Nyert Pont | 48.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.3% |
| Nyert 1. Szerva | 67.5% |
| Nyert 2. Szerva | 59.5% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 73.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.2% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% |
| Nyert 2. Szerva | 48% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 58.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.8% |
| Nyert 1. Szerva | 60.4% |
| Nyert 2. Szerva | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 27.4% |