1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M25 Reggio Emilia
  4. Filip Jeff Planinšek
Filip Jeff Planinšek

Filip Jeff Planinšek Előrejelzések, Statisztikák és Forma

SI
Ranglista#527
Kor24
Magasság6'2"
Súly172 lb
KézJobbkezes

Aktuális Forma

W W L W L
12 Elemzett Mérkőzések
50% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

08:11

Lezárult
SI
F. Planinšek
IT
S. Pieri
0
2
-105
-123

1

-105
646
463

O20.5

-159
8.3/10

04:00

Lezárult
IT
N. Ciavarella
SI
F. Planinšek
0
2
225
-333

2

-333
461
636

2

-333
4.2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:00

Lezárult
SI
F. Planinšek
TR
Y. Erel
0
2
175
-256

2

-256
43
66

2

-256
5.5/10

09:30

Lezárult
BE
J. Loge
SI
F. Planinšek
1
2
-179
127

1

-179
627
165

1

-179
5.4/10

13:36

Lezárult
FR
C. Bouchelaghem
SI
F. Planinšek
1
2
-182
142

2

142
24
66

U22.5

-161
5.4/10

13:39

Lezárult
IT
L. Castagnola
SI
F. Planinšek
2
1
163
-189

2

-189
44
66

2

-189
4.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

08:30

Lezárult
SI
F. Planinšek
IR
K. Rahmani
0
2
-141
106

2

106
34
66

2

106
1.1/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

11:30

Lezárult
NL
T. Boogaard
SI
F. Planinšek
2
0
-294
220

2

220
625
267

O20.5

-125
6.1/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

11:30

Lezárult
SI
F. Planinsek
DE
M. Majdandzic
0
2
-250
180

1

-250
566
732

1

-250
5.7/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

11:30

Lezárult
SI
F. Planinsek
GB
H. Wendelken
0
2
270
-357

2

-357
32
66

2

-357
3.1/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

08:00

Lezárult
SI
F. Planinsek
ZA
P. Henning
0
2
195
-250

2

-250
165
637

2

-250
5.5/10

08:00

Lezárult
SI
F. Planinsek
ZA
M. Van Der
2
1
-435
245

1

-435
66
33

1

-435
6.2/10

Filip Jeff Planinšek – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Filip Jeff Planinšek egy 24 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 527. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 12 mérkőzést elemzett Filip Jeff Planinšek részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 Hét (54)
Első Szerva % - - 49.1%
Nyert 1. Szerva - - 64.3%
Nyert 2. Szerva - - 34.5%
Ászok / Meccs 4.2 5.3 5.1
Kettős Hibák / Meccs 2 2.3 2.7
Hárított Bréklabdák - - 56.3%
Kihasznált Bréklabdák - - 6.3%
Nyert Fogadó Pontok 37.7% 37.4% 36.2%
Szerva Tartás % - - 1042.1%
Összes Nyert Pont 95.1% 96.3% 83.9%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (25) Salak (27)
Első Szerva % 50.7% 46.7%
Nyert 1. Szerva 71.4% 52.4%
Nyert 2. Szerva 32.4% 37.5%
Ászok / Meccs 5.6 4.4
Kettős Hibák / Meccs 2.9 2.6
Hárított Bréklabdák 50% 62.5%
Kihasznált Bréklabdák 11.1% 0%
Nyert Fogadó Pontok 37% 32.6%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (54) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %49.1%
Nyert 1. Szerva64.3%
Nyert 2. Szerva34.5%
Ászok / Meccs5.1
Kettős Hibák / Meccs2.7
Hárított Bréklabdák56.3%
Kihasznált Bréklabdák6.3%
Nyert Fogadó Pontok36.2%
Szerva Tartás %1042.1%
Összes Nyert Pont83.9%
StatValue
Ászok / Meccs5.3
Kettős Hibák / Meccs2.3
Nyert Fogadó Pontok37.4%
Összes Nyert Pont96.3%
StatValue
Ászok / Meccs4.2
Kettős Hibák / Meccs2
Nyert Fogadó Pontok37.7%
Összes Nyert Pont95.1%
Statisztikák by Surface
Kemény (25) Salak (27)
StatValue
Első Szerva %50.7%
Nyert 1. Szerva71.4%
Nyert 2. Szerva32.4%
Ászok / Meccs5.6
Kettős Hibák / Meccs2.9
Hárított Bréklabdák50%
Kihasznált Bréklabdák11.1%
Nyert Fogadó Pontok37%
StatValue
Első Szerva %46.7%
Nyert 1. Szerva52.4%
Nyert 2. Szerva37.5%
Ászok / Meccs4.4
Kettős Hibák / Meccs2.6
Hárított Bréklabdák62.5%
Kihasznált Bréklabdák0%
Nyert Fogadó Pontok32.6%