Gray Voelzke Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1352
Aktuális Forma
L
L
L
W
L
10
Elemzett Mérkőzések
60%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.2/10 | |
04:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 626 |
2 |
7.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
36 67 |
O21.5 |
1/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 732 |
1 |
8/10 | |
10:55 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Gray Voelzke – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Gray Voelzke AI-alapú algoritmusunk 10 mérkőzést elemzett Gray Voelzke részvételével, és több mint 60% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (21) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 51.7% | 51.7% | 51.7% |
| Nyert 1. Szerva | 66.5% | 74.1% | 74.1% |
| Nyert 2. Szerva | 48.3% | 50.7% | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 3.8 | 4.5 | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 | 4.3 | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 54.2% | 57.1% | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 4.7% | 10.6% | 10.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31% | 30.2% | 30.2% |
| Szerva Tartás % | 117.7% | 93.4% | 94.5% |
| Összes Nyert Pont | 61.1% | 54.3% | 54.3% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (10) | Salak (9) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 47.7% | 54% |
| Nyert 1. Szerva | 79.9% | 71.1% |
| Nyert 2. Szerva | 47.6% | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 4.2 | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.8% | 4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.4% | 25.2% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (21)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 51.7% |
| Nyert 1. Szerva | 74.1% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 30.2% |
| Szerva Tartás % | 94.5% |
| Összes Nyert Pont | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 51.7% |
| Nyert 1. Szerva | 74.1% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 30.2% |
| Szerva Tartás % | 93.4% |
| Összes Nyert Pont | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 51.7% |
| Nyert 1. Szerva | 66.5% |
| Nyert 2. Szerva | 48.3% |
| Ászok / Meccs | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 54.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 4.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31% |
| Szerva Tartás % | 117.7% |
| Összes Nyert Pont | 61.1% |
Statisztikák by Surface
Kemény (10)
Salak (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 47.7% |
| Nyert 1. Szerva | 79.9% |
| Nyert 2. Szerva | 47.6% |
| Ászok / Meccs | 4.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 54% |
| Nyert 1. Szerva | 71.1% |
| Nyert 2. Szerva | 52.7% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 25.2% |