Guiomar Maristany Zuleta de Reales Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
263 636 |
O18.5 |
7.1/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
631 466 |
O18.5 |
7.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O19.5 |
7.1/10 | |
15:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
2.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:15 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 261 |
O17.5 |
8.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.4/10 | |
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
6.3/10 | |
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
7.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 722 |
O18.5 |
8.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
8.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.5/10 | |
09:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
564 726 |
2 |
8.6/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
2.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 562 |
O21.5 |
5.5/10 | |
11:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.6/10 | |
11:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
263 626 |
2 |
3.5/10 |
Guiomar Maristany Zuleta de Reales – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Guiomar Maristany Zuleta de Reales egy 26 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 26 mérkőzést elemzett Guiomar Maristany Zuleta de Reales részvételével, és több mint 73.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (47) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.7% | 71.5% | 71% |
| Nyert 1. Szerva | 58.8% | 58.4% | 57% |
| Nyert 2. Szerva | 49% | 45.9% | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 0.7 | 1 | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 | 3.8 | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 55.9% | 54.8% | 49.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 47.5% | 40% | 37.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.5% | 44.5% | 44.1% |
| Szerva Tartás % | 66.8% | 59.8% | 68.6% |
| Összes Nyert Pont | 55.7% | 51.9% | 49.8% |
| Stat. | Kemény (9) | Salak (36) | Fű (1) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 75.3% | 69.6% | 72.9% |
| Nyert 1. Szerva | 58.6% | 56.1% | 62.9% |
| Nyert 2. Szerva | 45.4% | 42.4% | 34.6% |
| Ászok / Meccs | 1.1 | 0.8 | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 | 3.4 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 50.9% | 48.1% | 64.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.8% | 38.7% | 28.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.2% | 44.3% | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71% |
| Nyert 1. Szerva | 57% |
| Nyert 2. Szerva | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 49.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.1% |
| Szerva Tartás % | 68.6% |
| Összes Nyert Pont | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.5% |
| Nyert 1. Szerva | 58.4% |
| Nyert 2. Szerva | 45.9% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 54.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.5% |
| Szerva Tartás % | 59.8% |
| Összes Nyert Pont | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.7% |
| Nyert 1. Szerva | 58.8% |
| Nyert 2. Szerva | 49% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 55.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 47.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.5% |
| Szerva Tartás % | 66.8% |
| Összes Nyert Pont | 55.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.3% |
| Nyert 1. Szerva | 58.6% |
| Nyert 2. Szerva | 45.4% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 50.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.6% |
| Nyert 1. Szerva | 56.1% |
| Nyert 2. Szerva | 42.4% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 48.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.9% |
| Nyert 1. Szerva | 62.9% |
| Nyert 2. Szerva | 34.6% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 64.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.2% |