Hanna Chang Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
5.3/10 | |
21:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.6/10 | |
22:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
6.3/10 | |
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
4.1/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
560 726 |
O18.5 |
6.4/10 | |
02:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
U22.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 644 |
O20.5 |
5.9/10 | |
02:00 Lezárult |
| 1
1
|
|
|
1 |
736 662 |
1 |
8.2/10 | |
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 164 |
O20.5 |
4.9/10 | |
04:00 Lezárult |
| 1
1
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
7.7/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.8/10 | |
02:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
273 656 |
O20.5 |
7.8/10 | |
03:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.3/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 625 |
1 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
2 |
6.2/10 | |
18:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
720 566 |
2 |
8.7/10 | |
23:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 616 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
624 166 |
2 |
8/10 |
Hanna Chang – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Hanna Chang egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 346. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 30 mérkőzést elemzett Hanna Chang részvételével, és több mint 63.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (54) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 61.5% | 52.8% |
| Nyert 1. Szerva | - | 60% | 65.4% |
| Nyert 2. Szerva | - | 44.7% | 42.9% |
| Ászok / Meccs | 0.7 | 1.1 | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 | 3.8 | 5 |
| Hárított Bréklabdák | - | 53.8% | 53.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 40% | 48.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.3% | 49.1% | 49.5% |
| Szerva Tartás % | - | 634.4% | 107.7% |
| Összes Nyert Pont | 102.1% | 96.2% | 66.6% |
| Stat. | Kemény (42) | Salak (9) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 50.2% | 55.8% | 53.2% |
| Nyert 1. Szerva | 65.6% | 67.4% | 58.6% |
| Nyert 2. Szerva | 48.4% | 38.7% | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 2 | 2.2 | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 | 6.3 | 7.5 |
| Hárított Bréklabdák | 59% | 47.9% | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 56.8% | 40.6% | 41.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.1% | 46.8% | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 52.8% |
| Nyert 1. Szerva | 65.4% |
| Nyert 2. Szerva | 42.9% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 53.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 48.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.5% |
| Szerva Tartás % | 107.7% |
| Összes Nyert Pont | 66.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.5% |
| Nyert 1. Szerva | 60% |
| Nyert 2. Szerva | 44.7% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.1% |
| Szerva Tartás % | 634.4% |
| Összes Nyert Pont | 96.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.3% |
| Összes Nyert Pont | 102.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 50.2% |
| Nyert 1. Szerva | 65.6% |
| Nyert 2. Szerva | 48.4% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 59% |
| Kihasznált Bréklabdák | 56.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.8% |
| Nyert 1. Szerva | 67.4% |
| Nyert 2. Szerva | 38.7% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.3 |
| Hárított Bréklabdák | 47.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.2% |
| Nyert 1. Szerva | 58.6% |
| Nyert 2. Szerva | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7.5 |
| Hárított Bréklabdák | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.4% |