Akasha Urhobo Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:11 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 724 |
O20.5 |
5.1/10 | |
16:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
3.4/10 | |
17:41 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 643 |
O20.5 |
6.7/10 | |
19:38 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 166 |
O20.5 |
6.8/10 | |
19:42 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 462 |
1 |
1.4/10 | |
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 746 |
O19.5 |
8.5/10 | |
16:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
3.1/10 | |
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
O19.5 |
1.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 631 |
1 |
3.3/10 | |
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U20.5 |
2.7/10 | |
19:08 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
O18.5 |
8.1/10 | |
17:08 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
O17.5 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 | |
17:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.8/10 | |
18:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
U24.5 |
8.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
734 566 |
O17.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
461 636 |
O19.5 |
5.7/10 | |
19:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
6.7/10 |
Akasha Urhobo – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Akasha Urhobo egy 18 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 239. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 36 mérkőzést elemzett Akasha Urhobo részvételével, és több mint 63.9% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (32) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 74.6% | 75.4% |
| Nyert 1. Szerva | - | 63.9% | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | - | 49% | 43.4% |
| Ászok / Meccs | 2.4 | 2.6 | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.8 | 3.9 | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | - | 52.6% | 48.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 33.3% | 30.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.6% | 47.5% | 46.9% |
| Szerva Tartás % | - | 385.5% | 281.4% |
| Összes Nyert Pont | 101% | 87.4% | 81.8% |
| Stat. | Kemény (10) | Salak (19) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 75.6% | 75.2% |
| Nyert 1. Szerva | 61.4% | 66% |
| Nyert 2. Szerva | 37.3% | 53.1% |
| Ászok / Meccs | 3.1 | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 40% | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.6% | 42.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39% | 48.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.4% |
| Nyert 1. Szerva | 63.1% |
| Nyert 2. Szerva | 43.4% |
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 48.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.9% |
| Szerva Tartás % | 281.4% |
| Összes Nyert Pont | 81.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.6% |
| Nyert 1. Szerva | 63.9% |
| Nyert 2. Szerva | 49% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 52.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.5% |
| Szerva Tartás % | 385.5% |
| Összes Nyert Pont | 87.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.8 |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.6% |
| Összes Nyert Pont | 101% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.6% |
| Nyert 1. Szerva | 61.4% |
| Nyert 2. Szerva | 37.3% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 40% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.2% |
| Nyert 1. Szerva | 66% |
| Nyert 2. Szerva | 53.1% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.1% |