Hanyi Liu Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#1079
Kor24
Magasság6'1"
Súly183 lb
KézJobbkezes
Aktuális forma
L
W
W
W
L
8
Elemzett mérkőzések
25%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O19.5 |
7.3/10 | |
06:02 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O20.5 |
4/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 734 |
1 |
6.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.2/10 | |
02:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
1.8/10 | |
06:11 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1/10 | |
04:14 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
Hanyi Liu – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Hanyi Liu 24 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1079. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett Hanyi Liu részvételével, és több mint 25% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (29) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 74.7% | 69.9% | 69.9% |
| Nyert 1. szerva | 73.9% | 65% | 65% |
| Nyert 2. szerva | 51.3% | 43.1% | 43.1% |
| Ászok / meccs | 1.6 | 1.9 | 2.8 |
| Kettős hibák / meccs | 2.5 | 1.8 | 2.1 |
| Hárított bréklabdák | 75% | 62% | 62% |
| Kihasznált bréklabdák | 8.7% | 7.9% | 7.9% |
| Nyert fogadópontok | 40.3% | 37.3% | 37.3% |
| Szervatartás % | 239% | 122.6% | 171.3% |
| Összes nyert pont | 79.9% | 62.6% | 62.6% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (28) |
|---|---|
| Első szerva % | 69.5% |
| Nyert 1. szerva | 62.8% |
| Nyert 2. szerva | 42.5% |
| Ászok / meccs | 2.9 |
| Kettős hibák / meccs | 2.1 |
| Hárított bréklabdák | 63.3% |
| Kihasznált bréklabdák | 9% |
| Nyert fogadópontok | 37.1% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (29)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 69.9% |
| Nyert 1. szerva | 65% |
| Nyert 2. szerva | 43.1% |
| Ászok / meccs | 2.8 |
| Kettős hibák / meccs | 2.1 |
| Hárított bréklabdák | 62% |
| Kihasznált bréklabdák | 7.9% |
| Nyert fogadópontok | 37.3% |
| Szervatartás % | 171.3% |
| Összes nyert pont | 62.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 69.9% |
| Nyert 1. szerva | 65% |
| Nyert 2. szerva | 43.1% |
| Ászok / meccs | 1.9 |
| Kettős hibák / meccs | 1.8 |
| Hárított bréklabdák | 62% |
| Kihasznált bréklabdák | 7.9% |
| Nyert fogadópontok | 37.3% |
| Szervatartás % | 122.6% |
| Összes nyert pont | 62.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 74.7% |
| Nyert 1. szerva | 73.9% |
| Nyert 2. szerva | 51.3% |
| Ászok / meccs | 1.6 |
| Kettős hibák / meccs | 2.5 |
| Hárított bréklabdák | 75% |
| Kihasznált bréklabdák | 8.7% |
| Nyert fogadópontok | 40.3% |
| Szervatartás % | 239% |
| Összes nyert pont | 79.9% |
Statisztikák by Surface
Kemény (28)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 69.5% |
| Nyert 1. szerva | 62.8% |
| Nyert 2. szerva | 42.5% |
| Ászok / meccs | 2.9 |
| Kettős hibák / meccs | 2.1 |
| Hárított bréklabdák | 63.3% |
| Kihasznált bréklabdák | 9% |
| Nyert fogadópontok | 37.1% |