Hanyu Guo Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 626 |
2 |
1.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
261 646 |
O20.5 |
4.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
7.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 560 |
O19.5 |
6.4/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 362 |
O17.5 |
8.7/10 | |
07:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 623 |
1 |
6.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U21.5 |
3.4/10 | |
05:09 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 720 |
1 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.9/10 | |
02:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.3/10 | |
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.4/10 | |
04:11 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
166 637 |
O19.5 |
8.1/10 | |
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 267 |
2 |
5.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O18.5 |
8.5/10 | |
19:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
365 627 |
O17.5 |
9.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O20.5 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U26.5 |
8.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 634 |
|
Hanyu Guo – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Hanyu Guo egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 167. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 18 mérkőzést elemzett Hanyu Guo részvételével, és több mint 72.2% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (48) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 67.8% | 66.7% | 63.9% |
| Nyert 1. Szerva | 58.5% | 58.8% | 60.2% |
| Nyert 2. Szerva | 44.4% | 44.6% | 45.6% |
| Ászok / Meccs | 1.5 | 1.4 | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 | 2.5 | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 61.4% | 53.5% | 48.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.6% | 35.7% | 40.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.6% | 45.8% | 46.7% |
| Szerva Tartás % | 95.4% | 79.3% | 84.4% |
| Összes Nyert Pont | 64.5% | 60% | 56.4% |
| Stat. | Kemény (36) | Salak (12) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.9% | 67.8% |
| Nyert 1. Szerva | 60.7% | 58.5% |
| Nyert 2. Szerva | 45.8% | 44.4% |
| Ászok / Meccs | 1.8 | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 44.4% | 61.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.1% | 39.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.4% | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.9% |
| Nyert 1. Szerva | 60.2% |
| Nyert 2. Szerva | 45.6% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 48.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.7% |
| Szerva Tartás % | 84.4% |
| Összes Nyert Pont | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.7% |
| Nyert 1. Szerva | 58.8% |
| Nyert 2. Szerva | 44.6% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 53.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.8% |
| Szerva Tartás % | 79.3% |
| Összes Nyert Pont | 60% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.8% |
| Nyert 1. Szerva | 58.5% |
| Nyert 2. Szerva | 44.4% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 61.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.6% |
| Szerva Tartás % | 95.4% |
| Összes Nyert Pont | 64.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.9% |
| Nyert 1. Szerva | 60.7% |
| Nyert 2. Szerva | 45.8% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 44.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.8% |
| Nyert 1. Szerva | 58.5% |
| Nyert 2. Szerva | 44.4% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 61.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.8% |