Xiyu Wang Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
7.3/10 | |
05:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.6/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.7/10 | |
05:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.3/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.4/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.9/10 | |
06:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 | |
05:12 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.5/10 | |
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U20.5 |
2.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.9/10 | |
03:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.1/10 | |
02:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.1/10 | |
04:11 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
8/10 | |
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.5/10 | |
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.4/10 | |
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
1.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
|
Xiyu Wang – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Xiyu Wang egy 24 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 170. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 19 mérkőzést elemzett Xiyu Wang részvételével, és több mint 89.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (49) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 84.5% | 84.5% | 74.5% |
| Nyert 1. Szerva | 55% | 55% | 58.1% |
| Nyert 2. Szerva | 35.8% | 35.8% | 43.7% |
| Ászok / Meccs | 0.6 | 0.5 | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.2 | 1.4 | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 56.5% | 56.5% | 57.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 56.8% | 56.8% | 38.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 53.7% | 53.2% | 48.9% |
| Szerva Tartás % | 105.3% | 217.5% | 96.4% |
| Összes Nyert Pont | 71.4% | 87.8% | 65.3% |
| Stat. | Kemény (34) | Salak (13) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.2% | 78.9% | 72.7% |
| Nyert 1. Szerva | 61.4% | 54.7% | 57.6% |
| Nyert 2. Szerva | 45.4% | 41.9% | 40.4% |
| Ászok / Meccs | 0.9 | 0.7 | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 | 1.8 | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 53.3% | 60.2% | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.6% | 50% | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.9% | 52% | 42.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.5% |
| Nyert 1. Szerva | 58.1% |
| Nyert 2. Szerva | 43.7% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 57.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.9% |
| Szerva Tartás % | 96.4% |
| Összes Nyert Pont | 65.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 84.5% |
| Nyert 1. Szerva | 55% |
| Nyert 2. Szerva | 35.8% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 56.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 56.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 53.2% |
| Szerva Tartás % | 217.5% |
| Összes Nyert Pont | 87.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 84.5% |
| Nyert 1. Szerva | 55% |
| Nyert 2. Szerva | 35.8% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.2 |
| Hárított Bréklabdák | 56.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 56.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 53.7% |
| Szerva Tartás % | 105.3% |
| Összes Nyert Pont | 71.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.2% |
| Nyert 1. Szerva | 61.4% |
| Nyert 2. Szerva | 45.4% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 53.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 78.9% |
| Nyert 1. Szerva | 54.7% |
| Nyert 2. Szerva | 41.9% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 60.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 50% |
| Nyert Fogadó Pontok | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.7% |
| Nyert 1. Szerva | 57.6% |
| Nyert 2. Szerva | 40.4% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.5% |