Hazem Naw Előrejelzések, statisztikák és forma
Aktuális forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.9/10 | |
13:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:11 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O20.5 |
7.7/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U22.5 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 635 |
O19.5 |
8.6/10 | |
12:12 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
1 |
5.8/10 | |
12:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
2 |
4.6/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
646 267 |
O20.5 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
|
||
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
622 266 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Hazem Naw – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Hazem Naw 25 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1064. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 12 mérkőzést elemzett Hazem Naw részvételével, és több mint 83.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (29) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 63.9% | 65.8% | 64% |
| Nyert 1. szerva | 69.4% | 79.7% | 77% |
| Nyert 2. szerva | 54.3% | 55.9% | 50.2% |
| Ászok / meccs | 3.6 | 3.4 | 3 |
| Kettős hibák / meccs | 4.6 | 4.2 | 4.6 |
| Hárított bréklabdák | 57.1% | 73.9% | 71.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 20% | 32.5% | 35.4% |
| Nyert fogadópontok | 43.5% | 44.2% | 45.5% |
| Szervatartás % | 391.8% | 139.1% | 137.1% |
| Összes nyert pont | 89.2% | 72.6% | 70.7% |
| Stat. | Kemény (25) | Salak (3) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 64% | - |
| Nyert 1. szerva | 77% | - |
| Nyert 2. szerva | 50.2% | - |
| Ászok / meccs | 3 | 2.7 |
| Kettős hibák / meccs | 4.6 | 4.3 |
| Hárított bréklabdák | 71.9% | - |
| Kihasznált bréklabdák | 35.4% | - |
| Nyert fogadópontok | 45.5% | - |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 64% |
| Nyert 1. szerva | 77% |
| Nyert 2. szerva | 50.2% |
| Ászok / meccs | 3 |
| Kettős hibák / meccs | 4.6 |
| Hárított bréklabdák | 71.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 35.4% |
| Nyert fogadópontok | 45.5% |
| Szervatartás % | 137.1% |
| Összes nyert pont | 70.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 65.8% |
| Nyert 1. szerva | 79.7% |
| Nyert 2. szerva | 55.9% |
| Ászok / meccs | 3.4 |
| Kettős hibák / meccs | 4.2 |
| Hárított bréklabdák | 73.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 32.5% |
| Nyert fogadópontok | 44.2% |
| Szervatartás % | 139.1% |
| Összes nyert pont | 72.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 63.9% |
| Nyert 1. szerva | 69.4% |
| Nyert 2. szerva | 54.3% |
| Ászok / meccs | 3.6 |
| Kettős hibák / meccs | 4.6 |
| Hárított bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált bréklabdák | 20% |
| Nyert fogadópontok | 43.5% |
| Szervatartás % | 391.8% |
| Összes nyert pont | 89.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 64% |
| Nyert 1. szerva | 77% |
| Nyert 2. szerva | 50.2% |
| Ászok / meccs | 3 |
| Kettős hibák / meccs | 4.6 |
| Hárított bréklabdák | 71.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 35.4% |
| Nyert fogadópontok | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 2.7 |
| Kettős hibák / meccs | 4.3 |