Heather Watson Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O18.5 |
6.4/10 | |
04:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
O18.5 |
8.7/10 | |
06:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U23.5 |
8.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:06 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 627 |
O19.5 |
7.6/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
636 167 |
O17.5 |
7.2/10 | |
19:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
Heather Watson – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Heather Watson egy 33 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 354. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett Heather Watson részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (28) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 75.3% | 65.4% | 61% |
| Nyert 1. Szerva | 63.7% | 62.7% | 65.5% |
| Nyert 2. Szerva | 39.6% | 42.3% | 43.9% |
| Ászok / Meccs | 2.7 | 2.7 | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 | 4.9 | 4.7 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% | 50.5% | 55% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.9% | 31% | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.5% | 42.8% | 42.1% |
| Szerva Tartás % | 217.5% | 92.9% | 79.4% |
| Összes Nyert Pont | 81.6% | 62.5% | 58.4% |
| Stat. | Kemény (16) | Salak (1) | Fű (11) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 68% | 48.5% | 56.8% |
| Nyert 1. Szerva | 62.1% | 59.4% | 69.1% |
| Nyert 2. Szerva | 39.5% | 29.4% | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 2.4 | 1 | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.4 | 9 | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 52.3% | 57.1% | 56.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.1% | 40% | 24.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.8% | 44.2% | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61% |
| Nyert 1. Szerva | 65.5% |
| Nyert 2. Szerva | 43.9% |
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.7 |
| Hárított Bréklabdák | 55% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.1% |
| Szerva Tartás % | 79.4% |
| Összes Nyert Pont | 58.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.4% |
| Nyert 1. Szerva | 62.7% |
| Nyert 2. Szerva | 42.3% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 |
| Hárított Bréklabdák | 50.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.8% |
| Szerva Tartás % | 92.9% |
| Összes Nyert Pont | 62.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.3% |
| Nyert 1. Szerva | 63.7% |
| Nyert 2. Szerva | 39.6% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.5% |
| Szerva Tartás % | 217.5% |
| Összes Nyert Pont | 81.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68% |
| Nyert 1. Szerva | 62.1% |
| Nyert 2. Szerva | 39.5% |
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.4 |
| Hárított Bréklabdák | 52.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 48.5% |
| Nyert 1. Szerva | 59.4% |
| Nyert 2. Szerva | 29.4% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 9 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 56.8% |
| Nyert 1. Szerva | 69.1% |
| Nyert 2. Szerva | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 56.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.1% |