Emerson Jones Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
6.8/10 | |
05:07 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 265 |
O20.5 |
4.1/10 | |
05:07 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
1 |
8/10 | |
23:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U27.5 |
8.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 646 |
O18.5 |
9.6/10 | |
18:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
2.9/10 | |
19:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
U24.5 |
3.2/10 | |
16:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U24.5 |
9.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
5/10 | |
06:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O17.5 |
9.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 722 |
O17.5 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 736 |
O18.5 |
8.7/10 | |
10:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.1/10 | |
23:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8.3/10 |
Emerson Jones – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Emerson Jones egy 17 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 133. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 24 mérkőzést elemzett Emerson Jones részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (36) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 79.4% | 74.3% | 71.4% |
| Nyert 1. Szerva | 58.4% | 58.8% | 59.9% |
| Nyert 2. Szerva | 44.6% | 41.5% | 43.2% |
| Ászok / Meccs | 1.4 | 1.7 | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 | 4 | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 57.5% | 55.2% | 55.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.6% | 31.4% | 34.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.4% | 44.1% | 44.4% |
| Szerva Tartás % | 135.3% | 86.5% | 77.1% |
| Összes Nyert Pont | 72.7% | 61.5% | 58.5% |
| Stat. | Kemény (33) | Fű (3) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.6% | 70.4% |
| Nyert 1. Szerva | 59.6% | 61.8% |
| Nyert 2. Szerva | 42.5% | 47.3% |
| Ászok / Meccs | 1.5 | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 55.3% | 59.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.8% | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.7% | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.4% |
| Nyert 1. Szerva | 59.9% |
| Nyert 2. Szerva | 43.2% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 55.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.4% |
| Szerva Tartás % | 77.1% |
| Összes Nyert Pont | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.3% |
| Nyert 1. Szerva | 58.8% |
| Nyert 2. Szerva | 41.5% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 55.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.1% |
| Szerva Tartás % | 86.5% |
| Összes Nyert Pont | 61.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 79.4% |
| Nyert 1. Szerva | 58.4% |
| Nyert 2. Szerva | 44.6% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 57.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.4% |
| Szerva Tartás % | 135.3% |
| Összes Nyert Pont | 72.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.6% |
| Nyert 1. Szerva | 59.6% |
| Nyert 2. Szerva | 42.5% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 55.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.4% |
| Nyert 1. Szerva | 61.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47.3% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 59.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.3% |