Honoka Kobayashi Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#675
Kor25
Aktuális Forma
W
L
W
W
L
11
Elemzett Mérkőzések
63.6%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O18.5 |
7.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
6.8/10 | |
23:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U19.5 |
5.6/10 | |
05:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
3.6/10 | |
06:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.6/10 | |
04:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
8/10 | |
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8/10 |
Honoka Kobayashi – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Honoka Kobayashi egy 25 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 11 mérkőzést elemzett Honoka Kobayashi részvételével, és több mint 63.6% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (40) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | - | 79.3% |
| Nyert 1. Szerva | - | - | 67.5% |
| Nyert 2. Szerva | - | - | 59.1% |
| Ászok / Meccs | 0.4 | 0.3 | 0.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 | 1.4 | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | - | - | 46.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | - | 50% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.5% | 44.5% | 46.1% |
| Szerva Tartás % | - | - | 278.9% |
| Összes Nyert Pont | 95.4% | 95.4% | 73.8% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (40) |
|---|---|
| Első Szerva % | 79.3% |
| Nyert 1. Szerva | 67.5% |
| Nyert 2. Szerva | 59.1% |
| Ászok / Meccs | 0.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 46.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 50% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.1% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (40)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 79.3% |
| Nyert 1. Szerva | 67.5% |
| Nyert 2. Szerva | 59.1% |
| Ászok / Meccs | 0.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 46.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 50% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.1% |
| Szerva Tartás % | 278.9% |
| Összes Nyert Pont | 73.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.5% |
| Összes Nyert Pont | 95.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.5% |
| Összes Nyert Pont | 95.4% |
Statisztikák by Surface
Kemény (40)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 79.3% |
| Nyert 1. Szerva | 67.5% |
| Nyert 2. Szerva | 59.1% |
| Ászok / Meccs | 0.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 46.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 50% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.1% |