Huang Yujia Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#728
Aktuális Forma
W
W
L
L
L
10
Elemzett Mérkőzések
70%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
2.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 646 |
O20.5 |
6.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
9/10 | |
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
O19.5 |
7/10 | |
07:16 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
U22.5 |
7.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
2.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O20.5 |
6.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.1/10 | |
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.4/10 |
Huang Yujia – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Huang Yujia AI-alapú algoritmusunk 10 mérkőzést elemzett Huang Yujia részvételével, és több mint 70% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (41) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 77.3% | 77.3% | 77.3% |
| Nyert 1. Szerva | 60.3% | 60.3% | 60.3% |
| Nyert 2. Szerva | 35.3% | 35.3% | 35.3% |
| Ászok / Meccs | 1.1 | 0.9 | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 | 1.6 | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 42.9% | 42.9% | 42.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30% | 30% | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% | 43.5% | 43.5% |
| Szerva Tartás % | 318.7% | 370.7% | 794.7% |
| Összes Nyert Pont | 84% | 84% | 84% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (38) | Salak (3) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 77.3% |
| Nyert 1. Szerva | - | 60.3% |
| Nyert 2. Szerva | - | 35.3% |
| Ászok / Meccs | 0.9 | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | - | 42.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.9% | 40.6% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (41)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 77.3% |
| Nyert 1. Szerva | 60.3% |
| Nyert 2. Szerva | 35.3% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 42.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% |
| Szerva Tartás % | 794.7% |
| Összes Nyert Pont | 84% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 77.3% |
| Nyert 1. Szerva | 60.3% |
| Nyert 2. Szerva | 35.3% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 42.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% |
| Szerva Tartás % | 370.7% |
| Összes Nyert Pont | 84% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 77.3% |
| Nyert 1. Szerva | 60.3% |
| Nyert 2. Szerva | 35.3% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 42.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% |
| Szerva Tartás % | 318.7% |
| Összes Nyert Pont | 84% |
Statisztikák by Surface
Kemény (38)
Salak (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 77.3% |
| Nyert 1. Szerva | 60.3% |
| Nyert 2. Szerva | 35.3% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 42.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.6% |