1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Poreč
  4. Iannis Miletich
Iannis Miletich

Iannis Miletich Előrejelzések, statisztikák és forma

IT
Ranglista#791
Kor20
Magasság5'10"
Súly165 lb
KézJobbkezes

Aktuális forma

L L W W L
6 Elemzett mérkőzések
100% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:00

Lezárult
IT
T. Compagnucci
IT
I. Miletich
2
0
-323
220

1

-323
66
33

1

-323
2.3/10

09:00

Lezárult
IT
I. Miletich
SI
N. Mikovic
2
0
-500
320

1

-500
66
43

1

-500
5.6/10

12:00

Lezárult
IT
L. Primucci
IT
I. Miletich
0
2
170
-227

2

-227
560
726

2

-227
5.7/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:00

Lezárult
IT
I. Miletich
DE
D. Dedura-P.
0
2
350
-500

2

-500
34
66

2

-500
5.2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:00

Lezárult
DE
D. Dedura-P.
IT
I. Miletich
2
0
-455
320

1

-455
66
33

U20.5

-161
3.1/10

12:00

Lezárult
IT
F. Valle
IT
I. Miletich
0
2
450
-833

2

-833
35
67

2

-833
7/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

12:30

Lezárult
IT
P. Marino
IT
I. Miletich
2
1
137
-204

2

-204
644
466

-
padlock

10:30

Lezárult
IT
M. Giunta
IT
I. Miletich
2
0
-200
150

2

150
43
66

-
padlock

Iannis Miletich – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Iannis Miletich 20 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 791. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Iannis Miletich részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (34)
Első szerva % 48.9% 59.1% 59.1%
Nyert 1. szerva 69.8% 64.1% 64.1%
Nyert 2. szerva 44.4% 51.1% 51.1%
Ászok / meccs 2 2.7 2.8
Kettős hibák / meccs 2.9 2.7 2.6
Hárított bréklabdák 63.6% 54.5% 54.5%
Kihasznált bréklabdák 20% 28.8% 28.8%
Nyert fogadópontok 43.7% 41.9% 41.9%
Szervatartás % 165.9% 130.3% 246.4%
Összes nyert pont 73% 59.5% 59.5%
Statisztikák by Surface
Stat. Salak (34)
Első szerva % 59.1%
Nyert 1. szerva 64.1%
Nyert 2. szerva 51.1%
Ászok / meccs 2.8
Kettős hibák / meccs 2.6
Hárított bréklabdák 54.5%
Kihasznált bréklabdák 28.8%
Nyert fogadópontok 41.9%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (34) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %59.1%
Nyert 1. szerva64.1%
Nyert 2. szerva51.1%
Ászok / meccs2.8
Kettős hibák / meccs2.6
Hárított bréklabdák54.5%
Kihasznált bréklabdák28.8%
Nyert fogadópontok41.9%
Szervatartás %246.4%
Összes nyert pont59.5%
StatValue
Első szerva %59.1%
Nyert 1. szerva64.1%
Nyert 2. szerva51.1%
Ászok / meccs2.7
Kettős hibák / meccs2.7
Hárított bréklabdák54.5%
Kihasznált bréklabdák28.8%
Nyert fogadópontok41.9%
Szervatartás %130.3%
Összes nyert pont59.5%
StatValue
Első szerva %48.9%
Nyert 1. szerva69.8%
Nyert 2. szerva44.4%
Ászok / meccs2
Kettős hibák / meccs2.9
Hárított bréklabdák63.6%
Kihasznált bréklabdák20%
Nyert fogadópontok43.7%
Szervatartás %165.9%
Összes nyert pont73%
Statisztikák by Surface
Salak (34)
StatValue
Első szerva %59.1%
Nyert 1. szerva64.1%
Nyert 2. szerva51.1%
Ászok / meccs2.8
Kettős hibák / meccs2.6
Hárított bréklabdák54.5%
Kihasznált bréklabdák28.8%
Nyert fogadópontok41.9%