Iga Swiatek Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U26.5 |
9.5/10 | |
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
6.4/10 | |
13:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 636 |
2 |
7.1/10 | |
13:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
261 616 |
2 |
7.9/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 163 |
O16.5 |
5.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
9.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
O18.5 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
U26.5 |
9.1/10 | |
21:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
14:25 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 164 |
O16.5 |
9.4/10 | |
13:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
264 626 |
O8.5 |
7.6/10 | |
08:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U25.5 |
8/10 | |
06:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
O7.5 |
9.2/10 | |
08:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
7.9/10 | |
09:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 626 |
O18.5 |
7.2/10 | |
06:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 |
Iga Swiatek – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Iga Swiatek egy 24 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 3. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 22 mérkőzést elemzett Iga Swiatek részvételével, és több mint 86.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (70) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 69.8% | 68% | 63.6% |
| Nyert 1. Szerva | 66.4% | 67.7% | 69.7% |
| Nyert 2. Szerva | 50% | 49.5% | 49.3% |
| Ászok / Meccs | 2.5 | 2.7 | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 | 2.8 | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 57.4% | 61.5% | 59.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 47.5% | 50.3% | 45.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.1% | 48.4% | 47.6% |
| Szerva Tartás % | 61.4% | 61.8% | 62.3% |
| Összes Nyert Pont | 54.1% | 55% | 54.8% |
| Stat. | Kemény (45) | Salak (14) | Fű (11) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.9% | 65.6% | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | 69.1% | 66.9% | 76.7% |
| Nyert 2. Szerva | 48.3% | 50% | 53.2% |
| Ászok / Meccs | 3.5 | 2 | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 | 2.9 | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 56.8% | 59.3% | 76% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.2% | 49.3% | 43.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.5% | 48.1% | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.6% |
| Nyert 1. Szerva | 69.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49.3% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 59.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.6% |
| Szerva Tartás % | 62.3% |
| Összes Nyert Pont | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68% |
| Nyert 1. Szerva | 67.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49.5% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 50.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.4% |
| Szerva Tartás % | 61.8% |
| Összes Nyert Pont | 55% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.8% |
| Nyert 1. Szerva | 66.4% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 57.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 47.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.1% |
| Szerva Tartás % | 61.4% |
| Összes Nyert Pont | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.9% |
| Nyert 1. Szerva | 69.1% |
| Nyert 2. Szerva | 48.3% |
| Ászok / Meccs | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 56.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.6% |
| Nyert 1. Szerva | 66.9% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 59.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 49.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | 76.7% |
| Nyert 2. Szerva | 53.2% |
| Ászok / Meccs | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 76% |
| Kihasznált Bréklabdák | 43.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.1% |