Jacqueline Cabaj Awad Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#788
Kor29
Aktuális forma
L
W
W
L
L
7
Elemzett mérkőzések
100%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
6/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.8/10 | |
13:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.1/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Jacqueline Cabaj Awad – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Jacqueline Cabaj Awad 29 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 7 mérkőzést elemzett Jacqueline Cabaj Awad részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (21) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | - | 63.2% | 63.2% |
| Nyert 1. szerva | - | 68.1% | 68.1% |
| Nyert 2. szerva | - | 47.4% | 47.4% |
| Ászok / meccs | 2 | 1.9 | 2 |
| Kettős hibák / meccs | 5.6 | 6.5 | 6.4 |
| Hárított bréklabdák | - | 50% | 50% |
| Kihasznált bréklabdák | - | 58.2% | 58.2% |
| Nyert fogadópontok | 50.4% | 52.9% | 52.9% |
| Szervatartás % | - | 77.7% | 92.2% |
| Összes nyert pont | 97.4% | 62.6% | 62.6% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (19) | Salak (2) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 63.2% | - |
| Nyert 1. szerva | 68.1% | - |
| Nyert 2. szerva | 47.4% | - |
| Ászok / meccs | 2.1 | 0.5 |
| Kettős hibák / meccs | 6.4 | 6.5 |
| Hárított bréklabdák | 50% | - |
| Kihasznált bréklabdák | 58.2% | - |
| Nyert fogadópontok | 53.7% | 50.4% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (21)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 63.2% |
| Nyert 1. szerva | 68.1% |
| Nyert 2. szerva | 47.4% |
| Ászok / meccs | 2 |
| Kettős hibák / meccs | 6.4 |
| Hárított bréklabdák | 50% |
| Kihasznált bréklabdák | 58.2% |
| Nyert fogadópontok | 52.9% |
| Szervatartás % | 92.2% |
| Összes nyert pont | 62.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 63.2% |
| Nyert 1. szerva | 68.1% |
| Nyert 2. szerva | 47.4% |
| Ászok / meccs | 1.9 |
| Kettős hibák / meccs | 6.5 |
| Hárított bréklabdák | 50% |
| Kihasznált bréklabdák | 58.2% |
| Nyert fogadópontok | 52.9% |
| Szervatartás % | 77.7% |
| Összes nyert pont | 62.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 2 |
| Kettős hibák / meccs | 5.6 |
| Nyert fogadópontok | 50.4% |
| Összes nyert pont | 97.4% |
Statisztikák by Surface
Kemény (19)
Salak (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 63.2% |
| Nyert 1. szerva | 68.1% |
| Nyert 2. szerva | 47.4% |
| Ászok / meccs | 2.1 |
| Kettős hibák / meccs | 6.4 |
| Hárított bréklabdák | 50% |
| Kihasznált bréklabdák | 58.2% |
| Nyert fogadópontok | 53.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 0.5 |
| Kettős hibák / meccs | 6.5 |
| Nyert fogadópontok | 50.4% |