James Beaven Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1302
Kor20
Aktuális Forma
L
W
L
W
L
8
Elemzett Mérkőzések
100%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
1 |
6.1/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
3.7/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.9/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
065 627 |
2 |
3.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 464 |
1 |
6.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
6.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
James Beaven – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
James Beaven egy 20 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett James Beaven részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (32) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 64.4% | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | - | 72.5% | 72.5% |
| Nyert 2. Szerva | - | 47.8% | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 4 | 3.9 | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 | 2.9 | 3 |
| Hárított Bréklabdák | - | 50% | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 30.6% | 30.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.3% | 37.7% | 37.7% |
| Szerva Tartás % | - | 162.8% | 208.8% |
| Összes Nyert Pont | 106.4% | 74.3% | 74.3% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (31) |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 72.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.7% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (32)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 72.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.7% |
| Szerva Tartás % | 208.8% |
| Összes Nyert Pont | 74.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 72.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.7% |
| Szerva Tartás % | 162.8% |
| Összes Nyert Pont | 74.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.3% |
| Összes Nyert Pont | 106.4% |
Statisztikák by Surface
Kemény (31)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 72.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.8% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.7% |