James Watt Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#693
Kor25
Magasság6'9"
Súly227 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
W
L
L
L
4
Elemzett Mérkőzések
75%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 263 |
1 |
4.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 614 |
1 |
7.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 365 |
O17.5 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
1.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
James Watt – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
James Watt egy 25 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 693. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 4 mérkőzést elemzett James Watt részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (29) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.7% | 70.5% | 70.5% |
| Nyert 1. Szerva | 69.1% | 70.9% | 71.6% |
| Nyert 2. Szerva | 52.2% | 48.2% | 48.9% |
| Ászok / Meccs | 7.1 | 8.5 | 8.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 | 2.3 | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 56.3% | 67% | 63.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.1% | 13.4% | 16.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36% | 33.7% | 34% |
| Szerva Tartás % | 64.4% | 64.2% | 66.2% |
| Összes Nyert Pont | 50.1% | 49.5% | 49.9% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (20) | Salak (2) | Fű (5) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 70.3% | 66.7% | 73.7% |
| Nyert 1. Szerva | 72.9% | 57.9% | 71.4% |
| Nyert 2. Szerva | 50.5% | 44.7% | 43.1% |
| Ászok / Meccs | 9.1 | 0.5 | 9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 | 4 | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 73.6% | 41.7% | 26.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.1% | 11.1% | 35.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.7% | 34.7% | 38.1% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (29)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.5% |
| Nyert 1. Szerva | 71.6% |
| Nyert 2. Szerva | 48.9% |
| Ászok / Meccs | 8.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 63.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34% |
| Szerva Tartás % | 66.2% |
| Összes Nyert Pont | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.5% |
| Nyert 1. Szerva | 70.9% |
| Nyert 2. Szerva | 48.2% |
| Ászok / Meccs | 8.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 67% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.7% |
| Szerva Tartás % | 64.2% |
| Összes Nyert Pont | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.7% |
| Nyert 1. Szerva | 69.1% |
| Nyert 2. Szerva | 52.2% |
| Ászok / Meccs | 7.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 56.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36% |
| Szerva Tartás % | 64.4% |
| Összes Nyert Pont | 50.1% |
Statisztikák by Surface
Kemény (20)
Salak (2)
Fű (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.3% |
| Nyert 1. Szerva | 72.9% |
| Nyert 2. Szerva | 50.5% |
| Ászok / Meccs | 9.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 73.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.7% |
| Nyert 1. Szerva | 57.9% |
| Nyert 2. Szerva | 44.7% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 41.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.7% |
| Nyert 1. Szerva | 71.4% |
| Nyert 2. Szerva | 43.1% |
| Ászok / Meccs | 9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 26.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.1% |