Jason Kubler Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#217
Kor32
Magasság5'10"
Súly163 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
L
W
W
W
L
7
Elemzett Mérkőzések
85.7%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:15 Lezárult |
| 3
0
|
|
|
1 |
766 632 |
1 |
4.3/10 | |
07:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 243 |
1 |
7.9/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
766 543 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
8.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
4.9/10 | |
06:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
1 |
5.7/10 | |
23:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Jason Kubler – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Jason Kubler egy 32 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 217. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 7 mérkőzést elemzett Jason Kubler részvételével, és több mint 85.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (21) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 69.7% | 64.3% | 64.1% |
| Nyert 1. Szerva | 77.7% | 74.5% | 74.3% |
| Nyert 2. Szerva | 55.3% | 53.3% | 53.8% |
| Ászok / Meccs | 4.1 | 5 | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.7 | 1.5 | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% | 55.8% | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.3% | 20% | 21.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.7% | 39.4% | 39.6% |
| Szerva Tartás % | 90.4% | 74.1% | 73.6% |
| Összes Nyert Pont | 61.9% | 55% | 54.8% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (19) | Salak (2) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.3% | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 74.2% | 74.5% |
| Nyert 2. Szerva | 53.2% | 57.1% |
| Ászok / Meccs | 5.1 | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 54.9% | 44.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.6% | 24.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40% | 37.1% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (21)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.1% |
| Nyert 1. Szerva | 74.3% |
| Nyert 2. Szerva | 53.8% |
| Ászok / Meccs | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.6% |
| Szerva Tartás % | 73.6% |
| Összes Nyert Pont | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.3% |
| Nyert 1. Szerva | 74.5% |
| Nyert 2. Szerva | 53.3% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 55.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.4% |
| Szerva Tartás % | 74.1% |
| Összes Nyert Pont | 55% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.7% |
| Nyert 1. Szerva | 77.7% |
| Nyert 2. Szerva | 55.3% |
| Ászok / Meccs | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.7 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.7% |
| Szerva Tartás % | 90.4% |
| Összes Nyert Pont | 61.9% |
Statisztikák by Surface
Kemény (19)
Salak (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.3% |
| Nyert 1. Szerva | 74.2% |
| Nyert 2. Szerva | 53.2% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 54.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 74.5% |
| Nyert 2. Szerva | 57.1% |
| Ászok / Meccs | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 44.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.1% |