1. Főoldal
  2. Tornák
  3. Challenger Lugano Switzerland Qualifying
  4. Jeffrey von der Schulenburg
Jeffrey von der Schulenburg

Jeffrey von der Schulenburg Előrejelzések, Statisztikák és Forma

CH
Ranglista#845
Kor23
Magasság6'0"
Súly170 lb
KézJobbkezes

Aktuális Forma

W W L L L
5 Elemzett Mérkőzések
60% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

19:00

Lezárult
CH
J. von der
BA
M. Bašić
1
2
195
-263

2

-263
33
66

2

-263
6/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:30

Lezárult
CH
J. von der
DE
J. Schifris
0
2
-769
500

1

-769
66
22

1

-769
10/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

08:00

Lezárult
CH
J. von der
FR
C. B. Kouzmine
0
2
-139
120

2

120
33
66

U21.5

-122
4.2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

04:00

Lezárult
CH
J. von der
TH
J. van Herzeele
2
0
-556
335

1

-556
66
43

1

-556
4.8/10

04:30

Lezárult
FR
F. Balshaw
CH
J. von der
0
2
-200
147

1

-200
666
731

1

-200
5.2/10

Jeffrey von der Schulenburg – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Jeffrey von der Schulenburg egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 845. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 5 mérkőzést elemzett Jeffrey von der Schulenburg részvételével, és több mint 60% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 Hét (28)
Első Szerva % 71.1% 68.5% 68.5%
Nyert 1. Szerva 65.4% 65.8% 65.8%
Nyert 2. Szerva 51.5% 39.2% 39.2%
Ászok / Meccs 1.5 1.8 1.8
Kettős Hibák / Meccs 2.7 2.4 2.4
Hárított Bréklabdák 66.7% 50% 50%
Kihasznált Bréklabdák 18.8% 16.7% 16.7%
Nyert Fogadó Pontok 29.3% 28.1% 28.1%
Szerva Tartás % 113.2% 153.7% 249.4%
Összes Nyert Pont 47.1% 44.1% 44.1%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (7) Salak (21)
Első Szerva % 71.1% 62.5%
Nyert 1. Szerva 65.4% 66.7%
Nyert 2. Szerva 51.5% 16.7%
Ászok / Meccs 1.6 1.9
Kettős Hibák / Meccs 3.4 2
Hárított Bréklabdák 66.7% 33.3%
Kihasznált Bréklabdák 18.8% 12.5%
Nyert Fogadó Pontok 29.3% 25.6%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (28) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %68.5%
Nyert 1. Szerva65.8%
Nyert 2. Szerva39.2%
Ászok / Meccs1.8
Kettős Hibák / Meccs2.4
Hárított Bréklabdák50%
Kihasznált Bréklabdák16.7%
Nyert Fogadó Pontok28.1%
Szerva Tartás %249.4%
Összes Nyert Pont44.1%
StatValue
Első Szerva %68.5%
Nyert 1. Szerva65.8%
Nyert 2. Szerva39.2%
Ászok / Meccs1.8
Kettős Hibák / Meccs2.4
Hárított Bréklabdák50%
Kihasznált Bréklabdák16.7%
Nyert Fogadó Pontok28.1%
Szerva Tartás %153.7%
Összes Nyert Pont44.1%
StatValue
Első Szerva %71.1%
Nyert 1. Szerva65.4%
Nyert 2. Szerva51.5%
Ászok / Meccs1.5
Kettős Hibák / Meccs2.7
Hárított Bréklabdák66.7%
Kihasznált Bréklabdák18.8%
Nyert Fogadó Pontok29.3%
Szerva Tartás %113.2%
Összes Nyert Pont47.1%
Statisztikák by Surface
Kemény (7) Salak (21)
StatValue
Első Szerva %71.1%
Nyert 1. Szerva65.4%
Nyert 2. Szerva51.5%
Ászok / Meccs1.6
Kettős Hibák / Meccs3.4
Hárított Bréklabdák66.7%
Kihasznált Bréklabdák18.8%
Nyert Fogadó Pontok29.3%
StatValue
Első Szerva %62.5%
Nyert 1. Szerva66.7%
Nyert 2. Szerva16.7%
Ászok / Meccs1.9
Kettős Hibák / Meccs2
Hárított Bréklabdák33.3%
Kihasznált Bréklabdák12.5%
Nyert Fogadó Pontok25.6%