Johannus Monday Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:13 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.5/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 564 |
O16.5 |
9.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U28.5 |
9.2/10 | |
15:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
O6.5 |
5.6/10 | |
17:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
646 467 |
O20.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U28.5 |
9/10 | |
13:25 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 732 |
O20.5 |
6.4/10 | |
12:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
U28.5 |
9.8/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
U27.5 |
5.4/10 | |
14:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
|
Johannus Monday – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Johannus Monday egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 284. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 10 mérkőzést elemzett Johannus Monday részvételével, és több mint 80% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (49) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 68.2% | 69.6% | 66.4% |
| Nyert 1. Szerva | 71.8% | 76.5% | 72.9% |
| Nyert 2. Szerva | 57.3% | 55.9% | 53.3% |
| Ászok / Meccs | 5 | 6.5 | 5.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 | 1.9 | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 73.5% | 67.2% | 67.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25% | 21.1% | 16% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.9% | 35.7% | 34.5% |
| Szerva Tartás % | 96.5% | 82.4% | 70.6% |
| Összes Nyert Pont | 62.3% | 56.8% | 52.2% |
| Stat. | Kemény (36) | Fű (10) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 67.2% | 63.5% |
| Nyert 1. Szerva | 72.9% | 73.1% |
| Nyert 2. Szerva | 52.9% | 54.7% |
| Ászok / Meccs | 5.7 | 7.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 67.9% | 68% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.7% | 7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.9% | 31.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.4% |
| Nyert 1. Szerva | 72.9% |
| Nyert 2. Szerva | 53.3% |
| Ászok / Meccs | 5.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 67.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.5% |
| Szerva Tartás % | 70.6% |
| Összes Nyert Pont | 52.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.6% |
| Nyert 1. Szerva | 76.5% |
| Nyert 2. Szerva | 55.9% |
| Ászok / Meccs | 6.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 67.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.7% |
| Szerva Tartás % | 82.4% |
| Összes Nyert Pont | 56.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.2% |
| Nyert 1. Szerva | 71.8% |
| Nyert 2. Szerva | 57.3% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 73.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.9% |
| Szerva Tartás % | 96.5% |
| Összes Nyert Pont | 62.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.2% |
| Nyert 1. Szerva | 72.9% |
| Nyert 2. Szerva | 52.9% |
| Ászok / Meccs | 5.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 67.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.5% |
| Nyert 1. Szerva | 73.1% |
| Nyert 2. Szerva | 54.7% |
| Ászok / Meccs | 7.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 68% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.5% |