Julia Adams Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#545
Aktuális Forma
L
W
W
W
L
15
Elemzett Mérkőzések
80%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O19.5 |
6.8/10 | |
11:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 627 |
O18.5 |
7.7/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
O19.5 |
7.9/10 | |
12:09 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 636 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:08 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
623 266 |
2 |
4.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
663 736 |
O20.5 |
7.8/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 635 |
O18.5 |
9.6/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:48 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1/10 | |
08:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.3/10 | |
08:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 166 |
O20.5 |
5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.6/10 | |
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
6.4/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1/10 | |
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.4/10 |
Julia Adams – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Julia Adams AI-alapú algoritmusunk 15 mérkőzést elemzett Julia Adams részvételével, és több mint 80% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (63) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | - | 59% |
| Nyert 1. Szerva | - | - | 67.8% |
| Nyert 2. Szerva | - | - | 45.7% |
| Ászok / Meccs | 3.4 | 2.7 | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 | 3.7 | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | - | - | 55.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | - | 40.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% | 43.3% | 44.4% |
| Szerva Tartás % | - | - | 289.2% |
| Összes Nyert Pont | 97.4% | 97.2% | 71.2% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (53) | Salak (8) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 59% | - |
| Nyert 1. Szerva | 67.8% | - |
| Nyert 2. Szerva | 45.7% | - |
| Ászok / Meccs | 2.6 | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.8 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 55.3% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.9% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.3% | 44.7% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (63)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59% |
| Nyert 1. Szerva | 67.8% |
| Nyert 2. Szerva | 45.7% |
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 55.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.4% |
| Szerva Tartás % | 289.2% |
| Összes Nyert Pont | 71.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.3% |
| Összes Nyert Pont | 97.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% |
| Összes Nyert Pont | 97.4% |
Statisztikák by Surface
Kemény (53)
Salak (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59% |
| Nyert 1. Szerva | 67.8% |
| Nyert 2. Szerva | 45.7% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.8 |
| Hárított Bréklabdák | 55.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.7% |