Julia Konishi Silva Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#752
Aktuális Forma
L
L
L
W
L
8
Elemzett Mérkőzések
87.5%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:11 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.8/10 | |
16:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
U21.5 |
4.1/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
6.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:45 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
462 646 |
O20.5 |
5.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
8.3/10 | |
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
8/10 | |
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
|
||
14:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
|
||
13:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Julia Konishi Silva – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Julia Konishi Silva AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett Julia Konishi Silva részvételével, és több mint 87.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (40) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 57.6% | 57.6% |
| Nyert 1. Szerva | - | 49.3% | 49.3% |
| Nyert 2. Szerva | - | 36.8% | 36.8% |
| Ászok / Meccs | 0.4 | 0.3 | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 | 2.9 | 3 |
| Hárított Bréklabdák | - | 52.9% | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 44.1% | 44.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.5% | 47.5% | 47.5% |
| Szerva Tartás % | - | 120.8% | 204.4% |
| Összes Nyert Pont | 98.5% | 66.5% | 66.5% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (2) | Salak (38) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 57.6% |
| Nyert 1. Szerva | - | 49.3% |
| Nyert 2. Szerva | - | 36.8% |
| Ászok / Meccs | 0.5 | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 | 3 |
| Hárított Bréklabdák | - | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 44.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | - | 47.5% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (40)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.6% |
| Nyert 1. Szerva | 49.3% |
| Nyert 2. Szerva | 36.8% |
| Ászok / Meccs | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 44.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.5% |
| Szerva Tartás % | 204.4% |
| Összes Nyert Pont | 66.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.6% |
| Nyert 1. Szerva | 49.3% |
| Nyert 2. Szerva | 36.8% |
| Ászok / Meccs | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 44.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.5% |
| Szerva Tartás % | 120.8% |
| Összes Nyert Pont | 66.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.5% |
| Összes Nyert Pont | 98.5% |
Statisztikák by Surface
Kemény (2)
Salak (38)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.6% |
| Nyert 1. Szerva | 49.3% |
| Nyert 2. Szerva | 36.8% |
| Ászok / Meccs | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 44.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.5% |