Jumpei Yamasaki Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:09 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 644 |
O20.5 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
8/10 | |
05:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 53 |
U22.5 |
1.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 365 |
O22.5 |
6.3/10 | |
02:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
3.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
2.5/10 | |
02:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.2/10 | |
07:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.1/10 | |
03:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 646 |
|
Jumpei Yamasaki – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Jumpei Yamasaki egy 28 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 981. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 12 mérkőzést elemzett Jumpei Yamasaki részvételével, és több mint 41.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (28) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 71.1% | 71.1% |
| Nyert 1. Szerva | - | 62.3% | 62.3% |
| Nyert 2. Szerva | - | 44.1% | 44.1% |
| Ászok / Meccs | 3.3 | 2.8 | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.1 | 1.3 | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | - | 64.3% | 64.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 32.3% | 32.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.9% | 40.5% | 40.5% |
| Szerva Tartás % | - | 275.7% | 337% |
| Összes Nyert Pont | 110.4% | 88.3% | 88.3% |
| Stat. | Kemény (25) | Salak (3) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.1% | - |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% | - |
| Nyert 2. Szerva | 44.1% | - |
| Ászok / Meccs | 2.6 | 3.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 64.3% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.3% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.5% | - |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.1% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% |
| Nyert 2. Szerva | 44.1% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 64.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.5% |
| Szerva Tartás % | 337% |
| Összes Nyert Pont | 88.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.1% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% |
| Nyert 2. Szerva | 44.1% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 64.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.5% |
| Szerva Tartás % | 275.7% |
| Összes Nyert Pont | 88.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 3.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.1 |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.9% |
| Összes Nyert Pont | 110.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.1% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% |
| Nyert 2. Szerva | 44.1% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 64.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 3.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |