Lorenzo Sonego Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U29.5 |
8.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
3.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
U29.5 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
6.2/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
U29.5 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 3
0
|
|
|
1 |
4666 6442 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
O20.5 |
8.3/10 | |
05:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
U30.5 |
9.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 724 |
|
||
15:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 266 |
|
||
17:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 644 |
|
Lorenzo Sonego – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Lorenzo Sonego egy 30 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 66. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett Lorenzo Sonego részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (42) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.3% | 67.1% | 67.9% |
| Nyert 1. Szerva | 68.4% | 71.6% | 71.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47.4% | 51.1% | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 4.8 | 5.6 | 6.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 | 1.5 | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 62.3% | 65.6% | 65% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.6% | 19.6% | 16.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.3% | 36.4% | 34.9% |
| Szerva Tartás % | 61.1% | 64.8% | 65.3% |
| Összes Nyert Pont | 48.7% | 50.4% | 50.4% |
| Stat. | Kemény (27) | Salak (6) | Fű (9) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 66.1% | 64.1% | 74% |
| Nyert 1. Szerva | 72.9% | 64.5% | 72.5% |
| Nyert 2. Szerva | 50.2% | 50.6% | 56.6% |
| Ászok / Meccs | 6.7 | 2.8 | 7.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 | 2 | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 67.8% | 51.1% | 69.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19% | 15.6% | 12% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.6% | 36.1% | 34.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.9% |
| Nyert 1. Szerva | 71.8% |
| Nyert 2. Szerva | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 6.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 65% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.9% |
| Szerva Tartás % | 65.3% |
| Összes Nyert Pont | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.1% |
| Nyert 1. Szerva | 71.6% |
| Nyert 2. Szerva | 51.1% |
| Ászok / Meccs | 5.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 65.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.4% |
| Szerva Tartás % | 64.8% |
| Összes Nyert Pont | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.3% |
| Nyert 1. Szerva | 68.4% |
| Nyert 2. Szerva | 47.4% |
| Ászok / Meccs | 4.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 62.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.3% |
| Szerva Tartás % | 61.1% |
| Összes Nyert Pont | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.1% |
| Nyert 1. Szerva | 72.9% |
| Nyert 2. Szerva | 50.2% |
| Ászok / Meccs | 6.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 67.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.1% |
| Nyert 1. Szerva | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 50.6% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 51.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74% |
| Nyert 1. Szerva | 72.5% |
| Nyert 2. Szerva | 56.6% |
| Ászok / Meccs | 7.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 69.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.8% |