Justin Boulais Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 662 |
O20.5 |
5.5/10 | |
12:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.6/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 463 |
O22.5 |
2.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
464 646 |
O22.5 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
461 636 |
O22.5 |
1.8/10 | |
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
613 466 |
O19.5 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
3.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4/10 | |
03:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 726 |
2 |
7/10 | |
06:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
661 736 |
2 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
3.6/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
8/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 562 |
1 |
5.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U24.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
U28.5 |
8.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.1/10 |
Justin Boulais – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Justin Boulais egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 422. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 21 mérkőzést elemzett Justin Boulais részvételével, és több mint 71.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (56) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.3% | 64.1% | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% | 66.3% | 65% |
| Nyert 2. Szerva | 51.2% | 49.1% | 46% |
| Ászok / Meccs | 3.6 | 2.8 | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 | 3.4 | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 53.6% | 61.2% | 59.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.5% | 24.2% | 22.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.5% | 42.9% | 41% |
| Szerva Tartás % | 125% | 114.2% | 88.4% |
| Összes Nyert Pont | 67.7% | 67.4% | 55.4% |
| Stat. | Kemény (55) |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 64.6% |
| Nyert 2. Szerva | 45.6% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 59.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 65% |
| Nyert 2. Szerva | 46% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 59.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41% |
| Szerva Tartás % | 88.4% |
| Összes Nyert Pont | 55.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.1% |
| Nyert 1. Szerva | 66.3% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 61.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.9% |
| Szerva Tartás % | 114.2% |
| Összes Nyert Pont | 67.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.3% |
| Nyert 1. Szerva | 62.3% |
| Nyert 2. Szerva | 51.2% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 53.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.5% |
| Szerva Tartás % | 125% |
| Összes Nyert Pont | 67.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 64.6% |
| Nyert 2. Szerva | 45.6% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 59.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.6% |