1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M25 Santa Margherita di Pula
  4. Kacper Knitter
Kacper Knitter

Kacper Knitter Előrejelzések, Statisztikák és Forma

PL
Ranglista#1422
Kor18
KézJobbkezes

Aktuális Forma

L L W L L
6 Elemzett Mérkőzések
83.3% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

12:48

Lezárult
IT
P. Marino
PL
K. Knitter
2
0
-200
152

1

-200
656
274

1

-200
3.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:38

Lezárult
PL
K. Knitter
CZ
M. W. Donald
0
2
300
-556

2

-556
631
466

O18.5

-185
8.1/10

10:00

Lezárult
PL
K. Knitter
IT
L. Primucci
2
0
118
-118

1

118
167
635

1

118
1.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

13:30

Lezárult
PL
K. Knitter
CZ
M. W. Donald
1
2
380
-500

2

-500
33
66

2

-500
10/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:00

Lezárult
GB
G. Hussey
PL
K. Knitter
2
0
-1667
750

1

-1667
66
12

1

-1667
10/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:30

Lezárult
LV
K. Ozolins
PL
K. Knitter
2
0
-714
440

1

-714
66
42

1

-714
5/10

Kacper Knitter – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Kacper Knitter egy 18 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1422. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Kacper Knitter részvételével, és több mint 83.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 Hét (22)
Első Szerva % 55.8% 67.4% 67.4%
Nyert 1. Szerva 54.2% 55.6% 55.6%
Nyert 2. Szerva 31.6% 36.7% 36.7%
Ászok / Meccs 2.1 1.4 1.5
Kettős Hibák / Meccs 2 2.7 2.6
Hárított Bréklabdák 37.5% 50% 50%
Kihasznált Bréklabdák 0% 16% 16%
Nyert Fogadó Pontok 37.3% 36.8% 36.8%
Szerva Tartás % 523.3% 225.5% 254.9%
Összes Nyert Pont 84.6% 68.5% 68.5%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (9) Salak (12)
Első Szerva % 57.5% 83.1%
Nyert 1. Szerva 60% 50.8%
Nyert 2. Szerva 39.6% 25%
Ászok / Meccs 1.9 0.9
Kettős Hibák / Meccs 2.3 2.9
Hárított Bréklabdák 50% 50%
Kihasznált Bréklabdák 0% 40%
Nyert Fogadó Pontok 32.5% 42.3%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (22) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %67.4%
Nyert 1. Szerva55.6%
Nyert 2. Szerva36.7%
Ászok / Meccs1.5
Kettős Hibák / Meccs2.6
Hárított Bréklabdák50%
Kihasznált Bréklabdák16%
Nyert Fogadó Pontok36.8%
Szerva Tartás %254.9%
Összes Nyert Pont68.5%
StatValue
Első Szerva %67.4%
Nyert 1. Szerva55.6%
Nyert 2. Szerva36.7%
Ászok / Meccs1.4
Kettős Hibák / Meccs2.7
Hárított Bréklabdák50%
Kihasznált Bréklabdák16%
Nyert Fogadó Pontok36.8%
Szerva Tartás %225.5%
Összes Nyert Pont68.5%
StatValue
Első Szerva %55.8%
Nyert 1. Szerva54.2%
Nyert 2. Szerva31.6%
Ászok / Meccs2.1
Kettős Hibák / Meccs2
Hárított Bréklabdák37.5%
Kihasznált Bréklabdák0%
Nyert Fogadó Pontok37.3%
Szerva Tartás %523.3%
Összes Nyert Pont84.6%
Statisztikák by Surface
Kemény (9) Salak (12)
StatValue
Első Szerva %57.5%
Nyert 1. Szerva60%
Nyert 2. Szerva39.6%
Ászok / Meccs1.9
Kettős Hibák / Meccs2.3
Hárított Bréklabdák50%
Kihasznált Bréklabdák0%
Nyert Fogadó Pontok32.5%
StatValue
Első Szerva %83.1%
Nyert 1. Szerva50.8%
Nyert 2. Szerva25%
Ászok / Meccs0.9
Kettős Hibák / Meccs2.9
Hárított Bréklabdák50%
Kihasznált Bréklabdák40%
Nyert Fogadó Pontok42.3%