Kaitlyn Carnicella Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
W
L
2
Elemzett Mérkőzések
100%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.7/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
5.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Kaitlyn Carnicella – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Kaitlyn Carnicella AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Kaitlyn Carnicella részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (16) | Utolsó 52 Hét (16) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.8% | 67.5% | 67.5% |
| Nyert 1. Szerva | 57.3% | 63% | 63% |
| Nyert 2. Szerva | 47.2% | 46% | 46% |
| Ászok / Meccs | 0.8 | 0.8 | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7 | 6.1 | 6.1 |
| Hárított Bréklabdák | 53.1% | 56.5% | 56.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 57.1% | 52.5% | 52.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.9% | 50.7% | 50.7% |
| Szerva Tartás % | 105.7% | 88.1% | 88.1% |
| Összes Nyert Pont | 63.2% | 53.9% | 53.9% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (14) | Salak (2) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 67.5% | - |
| Nyert 1. Szerva | 63% | - |
| Nyert 2. Szerva | 46% | - |
| Ászok / Meccs | 0.9 | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 | 8.5 |
| Hárított Bréklabdák | 56.5% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 52.5% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.9% | 46.4% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (16)
Utolsó 20 (16)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.5% |
| Nyert 1. Szerva | 63% |
| Nyert 2. Szerva | 46% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.1 |
| Hárított Bréklabdák | 56.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 52.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.7% |
| Szerva Tartás % | 88.1% |
| Összes Nyert Pont | 53.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.5% |
| Nyert 1. Szerva | 63% |
| Nyert 2. Szerva | 46% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.1 |
| Hárított Bréklabdák | 56.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 52.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.7% |
| Szerva Tartás % | 88.1% |
| Összes Nyert Pont | 53.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.8% |
| Nyert 1. Szerva | 57.3% |
| Nyert 2. Szerva | 47.2% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 7 |
| Hárított Bréklabdák | 53.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 57.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.9% |
| Szerva Tartás % | 105.7% |
| Összes Nyert Pont | 63.2% |
Statisztikák by Surface
Kemény (14)
Salak (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.5% |
| Nyert 1. Szerva | 63% |
| Nyert 2. Szerva | 46% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 |
| Hárított Bréklabdák | 56.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 52.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 8.5 |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.4% |