Kazuki Nishiwaki Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1230
Kor31
Magasság5'10"
Súly154 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
W
L
L
L
L
8
Elemzett Mérkőzések
62.5%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 464 |
1 |
6.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 625 |
1 |
2.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.6/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 1
1
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
3.1/10 | |
11:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Kazuki Nishiwaki – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Kazuki Nishiwaki egy 31 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1230. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett Kazuki Nishiwaki részvételével, és több mint 62.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (19) | Utolsó 52 Hét (19) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 58.4% | 58.4% |
| Nyert 1. Szerva | - | 68.4% | 68.4% |
| Nyert 2. Szerva | - | 50.8% | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 2.5 | 3.1 | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 | 1.8 | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | - | 58.3% | 58.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 42.2% | 42.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.4% | 42% | 42% |
| Szerva Tartás % | - | 114.9% | 114.9% |
| Összes Nyert Pont | 97.9% | 64.1% | 64.1% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (19) |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.4% |
| Nyert 1. Szerva | 68.4% |
| Nyert 2. Szerva | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 58.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (19)
Utolsó 20 (19)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.4% |
| Nyert 1. Szerva | 68.4% |
| Nyert 2. Szerva | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 58.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42% |
| Szerva Tartás % | 114.9% |
| Összes Nyert Pont | 64.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.4% |
| Nyert 1. Szerva | 68.4% |
| Nyert 2. Szerva | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 58.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42% |
| Szerva Tartás % | 114.9% |
| Összes Nyert Pont | 64.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.4% |
| Összes Nyert Pont | 97.9% |
Statisztikák by Surface
Kemény (19)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.4% |
| Nyert 1. Szerva | 68.4% |
| Nyert 2. Szerva | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 58.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42% |