1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W15 Bonita Springs FL
  4. Khrystyna Vozniak
Khrystyna Vozniak

Khrystyna Vozniak Előrejelzések, Statisztikák és Forma

UA
Ranglista#1249

Aktuális Forma

L L W L L
5 Elemzett Mérkőzések
0% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

17:00

Lezárult
GB
A. Korpanec
UA
K. Vozniak
2
0
-256
190

2

190
365
627

O20.5

-110
6.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

14:00

Lezárult
UA
K. Vozniak
US
C. Rennard
0
2
-208
147

1

-208
626
461

1

-208
6.8/10

16:05

Lezárult
CZ
M. Bayerlova
UA
K. Vozniak
1
2
112
-152

1

112
66
43

U20.5

-105
2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

19:15

Lezárult
BG
L. Karatancheva
US
K. Vozniak
2
0
-714
550

2

550
42
66

2

550
1.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

14:00

Lezárult
US
K. Vozniak
ES
A. Rey Garcia
0
2
350
-588

1

350
646
462

1

350
1.2/10

Khrystyna Vozniak – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Khrystyna Vozniak AI-alapú algoritmusunk 5 mérkőzést elemzett Khrystyna Vozniak részvételével, és több mint 0% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 Hét (26)
Első Szerva % 66.5% 61.4% 61.9%
Nyert 1. Szerva 60.2% 64.8% 63.8%
Nyert 2. Szerva 51.9% 52.4% 51.7%
Ászok / Meccs 1.2 1.5 1.3
Kettős Hibák / Meccs 4.9 3.7 3.4
Hárított Bréklabdák 56.3% 62.5% 59.8%
Kihasznált Bréklabdák 40.9% 44.7% 44.7%
Nyert Fogadó Pontok 46.5% 47.1% 47.6%
Szerva Tartás % 176.1% 87.5% 82.4%
Összes Nyert Pont 77.1% 62.5% 60.4%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (11) Salak (9)
Első Szerva % 63.2% 61.9%
Nyert 1. Szerva 61.3% 64.7%
Nyert 2. Szerva 50% 56.3%
Ászok / Meccs 1 1.1
Kettős Hibák / Meccs 3.8 3.6
Hárított Bréklabdák 54.3% 59.1%
Kihasznált Bréklabdák 44.7% 50%
Nyert Fogadó Pontok 50.2% 46.9%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (26) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %61.9%
Nyert 1. Szerva63.8%
Nyert 2. Szerva51.7%
Ászok / Meccs1.3
Kettős Hibák / Meccs3.4
Hárított Bréklabdák59.8%
Kihasznált Bréklabdák44.7%
Nyert Fogadó Pontok47.6%
Szerva Tartás %82.4%
Összes Nyert Pont60.4%
StatValue
Első Szerva %61.4%
Nyert 1. Szerva64.8%
Nyert 2. Szerva52.4%
Ászok / Meccs1.5
Kettős Hibák / Meccs3.7
Hárított Bréklabdák62.5%
Kihasznált Bréklabdák44.7%
Nyert Fogadó Pontok47.1%
Szerva Tartás %87.5%
Összes Nyert Pont62.5%
StatValue
Első Szerva %66.5%
Nyert 1. Szerva60.2%
Nyert 2. Szerva51.9%
Ászok / Meccs1.2
Kettős Hibák / Meccs4.9
Hárított Bréklabdák56.3%
Kihasznált Bréklabdák40.9%
Nyert Fogadó Pontok46.5%
Szerva Tartás %176.1%
Összes Nyert Pont77.1%
Statisztikák by Surface
Kemény (11) Salak (9)
StatValue
Első Szerva %63.2%
Nyert 1. Szerva61.3%
Nyert 2. Szerva50%
Ászok / Meccs1
Kettős Hibák / Meccs3.8
Hárított Bréklabdák54.3%
Kihasznált Bréklabdák44.7%
Nyert Fogadó Pontok50.2%
StatValue
Első Szerva %61.9%
Nyert 1. Szerva64.7%
Nyert 2. Szerva56.3%
Ászok / Meccs1.1
Kettős Hibák / Meccs3.6
Hárított Bréklabdák59.1%
Kihasznált Bréklabdák50%
Nyert Fogadó Pontok46.9%