Kimmer Coppejans Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
4.1/10 | |
05:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
O19.5 |
8.1/10 | |
06:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.6/10 | |
10:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
3.6/10 | |
11:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
624 366 |
O19.5 |
8.1/10 | |
11:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 634 |
O19.5 |
7/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
656 374 |
1 |
3.8/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
623 466 |
O19.5 |
7/10 | |
12:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O18.5 |
5.9/10 | |
16:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
613 466 |
2 |
4.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
4.9/10 | |
09:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 366 |
O20.5 |
4.3/10 | |
15:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
661 736 |
O18.5 |
9.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
9.4/10 | |
16:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 561 |
O19.5 |
7.1/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
5.8/10 |
Kimmer Coppejans – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Kimmer Coppejans egy 31 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 217. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 31 mérkőzést elemzett Kimmer Coppejans részvételével, és több mint 54.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (70) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65% | 66.1% | 62.9% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% | 66% | 66.4% |
| Nyert 2. Szerva | 45.3% | 45.2% | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 2.9 | 2.9 | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 | 3.5 | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 72.4% | 64.4% | 60.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.7% | 30.6% | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% | 43.2% | 43.3% |
| Szerva Tartás % | 58.8% | 58.9% | 62.3% |
| Összes Nyert Pont | 50.9% | 50.9% | 51% |
| Stat. | Kemény (27) | Salak (43) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.1% | 63.6% |
| Nyert 1. Szerva | 66.7% | 66.2% |
| Nyert 2. Szerva | 46.5% | 45.8% |
| Ászok / Meccs | 4.6 | 3.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 56.9% | 63.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.5% | 29.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.5% | 44.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.9% |
| Nyert 1. Szerva | 66.4% |
| Nyert 2. Szerva | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 60.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.3% |
| Szerva Tartás % | 62.3% |
| Összes Nyert Pont | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.1% |
| Nyert 1. Szerva | 66% |
| Nyert 2. Szerva | 45.2% |
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 64.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.2% |
| Szerva Tartás % | 58.9% |
| Összes Nyert Pont | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% |
| Nyert 2. Szerva | 45.3% |
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 72.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% |
| Szerva Tartás % | 58.8% |
| Összes Nyert Pont | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.1% |
| Nyert 1. Szerva | 66.7% |
| Nyert 2. Szerva | 46.5% |
| Ászok / Meccs | 4.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 56.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.6% |
| Nyert 1. Szerva | 66.2% |
| Nyert 2. Szerva | 45.8% |
| Ászok / Meccs | 3.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 63.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.8% |