Maxim Mrva Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:15 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O21.5 |
5.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
364 636 |
O21.5 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 366 |
O20.5 |
4.3/10 | |
14:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
U23.5 |
4.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 726 |
O18.5 |
9.5/10 | |
10:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U24.5 |
7.5/10 | |
08:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U23.5 |
7.6/10 | |
08:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O19.5 |
5.4/10 | |
15:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U23.5 |
7.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
645 467 |
O20.5 |
6.9/10 | |
18:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
O19.5 |
2.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 722 |
O8.5 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8.1/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
9.6/10 | |
13:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
O8.5 |
7.6/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.9/10 |
Maxim Mrva – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Maxim Mrva egy 18 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 312. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 21 mérkőzést elemzett Maxim Mrva részvételével, és több mint 71.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (63) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 55.1% | 57.1% | 56.5% |
| Nyert 1. Szerva | 61.9% | 62% | 64.2% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% | 47.2% | 45.1% |
| Ászok / Meccs | 2.6 | 3.3 | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.4 | 4 | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 57% | 53.2% | 50.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.8% | 29.1% | 33.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.9% | 41.6% | 42.9% |
| Szerva Tartás % | 54.9% | 55.6% | 59.1% |
| Összes Nyert Pont | 49% | 48.6% | 49.4% |
| Stat. | Kemény (24) | Salak (38) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 57.3% | 54.7% |
| Nyert 1. Szerva | 64.4% | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 46.1% | 44.6% |
| Ászok / Meccs | 2.8 | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 52% | 50.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.5% | 31.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.9% | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 56.5% |
| Nyert 1. Szerva | 64.2% |
| Nyert 2. Szerva | 45.1% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 50.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.9% |
| Szerva Tartás % | 59.1% |
| Összes Nyert Pont | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.1% |
| Nyert 1. Szerva | 62% |
| Nyert 2. Szerva | 47.2% |
| Ászok / Meccs | 3.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 53.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.6% |
| Szerva Tartás % | 55.6% |
| Összes Nyert Pont | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.1% |
| Nyert 1. Szerva | 61.9% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.4 |
| Hárított Bréklabdák | 57% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.9% |
| Szerva Tartás % | 54.9% |
| Összes Nyert Pont | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.3% |
| Nyert 1. Szerva | 64.4% |
| Nyert 2. Szerva | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 52% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 54.7% |
| Nyert 1. Szerva | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 44.6% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 50.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% |