Kitti Molnar Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
L
W
L
2
Elemzett Mérkőzések
50%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
3/10 | |
10:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Kitti Molnar – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Kitti Molnar AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Kitti Molnar részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (11) | Utolsó 52 Hét (11) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.3% | 61.4% | 61.4% |
| Nyert 1. Szerva | 57.8% | 57.5% | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 41.9% | 43.3% | 43.3% |
| Ászok / Meccs | 2 | 1.9 | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 | 4.8 | 4.8 |
| Hárított Bréklabdák | 57.3% | 57.3% | 57.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 54.3% | 57% | 57% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.2% | 49.2% | 49.2% |
| Szerva Tartás % | 76.3% | 73.7% | 73.7% |
| Összes Nyert Pont | 60.1% | 59.7% | 59.7% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (3) | Salak (8) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 61.4% |
| Nyert 1. Szerva | - | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | - | 43.3% |
| Ászok / Meccs | 3.7 | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6 | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | - | 57.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 57% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.9% | 52.8% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (11)
Utolsó 20 (11)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.4% |
| Nyert 1. Szerva | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 43.3% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.8 |
| Hárított Bréklabdák | 57.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 57% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.2% |
| Szerva Tartás % | 73.7% |
| Összes Nyert Pont | 59.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.4% |
| Nyert 1. Szerva | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 43.3% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.8 |
| Hárított Bréklabdák | 57.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 57% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.2% |
| Szerva Tartás % | 73.7% |
| Összes Nyert Pont | 59.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.3% |
| Nyert 1. Szerva | 57.8% |
| Nyert 2. Szerva | 41.9% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 57.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 54.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.2% |
| Szerva Tartás % | 76.3% |
| Összes Nyert Pont | 60.1% |
Statisztikák by Surface
Kemény (3)
Salak (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 3.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6 |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.4% |
| Nyert 1. Szerva | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 43.3% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 57.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 57% |
| Nyert Fogadó Pontok | 52.8% |