Kristina Dmitruk Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#421
Kor22
Aktuális Forma
L
L
W
W
L
6
Elemzett Mérkőzések
66.7%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
1.8/10 | |
12:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 666 |
O20.5 |
7.3/10 | |
11:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
3.9/10 | |
12:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 722 |
1 |
8.9/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
2.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Kristina Dmitruk – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Kristina Dmitruk egy 22 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Kristina Dmitruk részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (18) | Utolsó 52 Hét (18) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 74.4% | 78.7% | 78.7% |
| Nyert 1. Szerva | 52.2% | 57.9% | 57.9% |
| Nyert 2. Szerva | 34.8% | 51.6% | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 0.8 | 0.9 | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 | 1.7 | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 38.5% | 53.7% | 53.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.9% | 38.4% | 38.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 54.2% | 46% | 46% |
| Szerva Tartás % | 138.9% | 70.9% | 70.9% |
| Összes Nyert Pont | 52.8% | 51.6% | 51.6% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (13) | Salak (3) | Fű (1) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 79% | 85.5% | 62.1% |
| Nyert 1. Szerva | 58% | 59.1% | 53.7% |
| Nyert 2. Szerva | 45% | 58.6% | 57.6% |
| Ászok / Meccs | 0.7 | 0.7 | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 | 1.3 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% | 47.4% | 25% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.7% | 44.8% | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.3% | 48.6% | 43.9% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (18)
Utolsó 20 (18)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 78.7% |
| Nyert 1. Szerva | 57.9% |
| Nyert 2. Szerva | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 53.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46% |
| Szerva Tartás % | 70.9% |
| Összes Nyert Pont | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 78.7% |
| Nyert 1. Szerva | 57.9% |
| Nyert 2. Szerva | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 53.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46% |
| Szerva Tartás % | 70.9% |
| Összes Nyert Pont | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.4% |
| Nyert 1. Szerva | 52.2% |
| Nyert 2. Szerva | 34.8% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 38.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 54.2% |
| Szerva Tartás % | 138.9% |
| Összes Nyert Pont | 52.8% |
Statisztikák by Surface
Kemény (13)
Salak (3)
Fű (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 79% |
| Nyert 1. Szerva | 58% |
| Nyert 2. Szerva | 45% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 85.5% |
| Nyert 1. Szerva | 59.1% |
| Nyert 2. Szerva | 58.6% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 47.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 44.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.1% |
| Nyert 1. Szerva | 53.7% |
| Nyert 2. Szerva | 57.6% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 25% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% |