Kristjan Tamm Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#928
Kor27
Magasság6'1"
Súly181 lb
KézJobbkezes
Aktuális forma
L
1
Elemzett mérkőzések
100%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
464 646 |
O21.5 |
6.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Kristjan Tamm – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Kristjan Tamm 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 928. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 1 mérkőzést elemzett Kristjan Tamm részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (19) | Utolsó 52 hét (19) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 57.4% | 59% | 59% |
| Nyert 1. szerva | 75.2% | 70.7% | 70.7% |
| Nyert 2. szerva | 49.3% | 43% | 43% |
| Ászok / meccs | 6 | 5.4 | 5.4 |
| Kettős hibák / meccs | 3.7 | 2.8 | 2.8 |
| Hárított bréklabdák | 76.5% | 73.9% | 73.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 16% | 14% | 14% |
| Nyert fogadópontok | 36.2% | 38% | 38% |
| Szervatartás % | 165.9% | 182.7% | 182.7% |
| Összes nyert pont | 49.3% | 48.5% | 48.5% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (15) | Salak (4) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 59.9% | 55.6% |
| Nyert 1. szerva | 71.9% | 65.7% |
| Nyert 2. szerva | 46.2% | 32.1% |
| Ászok / meccs | 6.4 | 1.8 |
| Kettős hibák / meccs | 3 | 2 |
| Hárított bréklabdák | 72.2% | 80% |
| Kihasznált bréklabdák | 14.7% | 11.1% |
| Nyert fogadópontok | 38% | 37.7% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (19)
Utolsó 20 (19)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 59% |
| Nyert 1. szerva | 70.7% |
| Nyert 2. szerva | 43% |
| Ászok / meccs | 5.4 |
| Kettős hibák / meccs | 2.8 |
| Hárított bréklabdák | 73.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 14% |
| Nyert fogadópontok | 38% |
| Szervatartás % | 182.7% |
| Összes nyert pont | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 59% |
| Nyert 1. szerva | 70.7% |
| Nyert 2. szerva | 43% |
| Ászok / meccs | 5.4 |
| Kettős hibák / meccs | 2.8 |
| Hárított bréklabdák | 73.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 14% |
| Nyert fogadópontok | 38% |
| Szervatartás % | 182.7% |
| Összes nyert pont | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 57.4% |
| Nyert 1. szerva | 75.2% |
| Nyert 2. szerva | 49.3% |
| Ászok / meccs | 6 |
| Kettős hibák / meccs | 3.7 |
| Hárított bréklabdák | 76.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 16% |
| Nyert fogadópontok | 36.2% |
| Szervatartás % | 165.9% |
| Összes nyert pont | 49.3% |
Statisztikák by Surface
Kemény (15)
Salak (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 59.9% |
| Nyert 1. szerva | 71.9% |
| Nyert 2. szerva | 46.2% |
| Ászok / meccs | 6.4 |
| Kettős hibák / meccs | 3 |
| Hárított bréklabdák | 72.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 14.7% |
| Nyert fogadópontok | 38% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 55.6% |
| Nyert 1. szerva | 65.7% |
| Nyert 2. szerva | 32.1% |
| Ászok / meccs | 1.8 |
| Kettős hibák / meccs | 2 |
| Hárított bréklabdák | 80% |
| Kihasznált bréklabdák | 11.1% |
| Nyert fogadópontok | 37.7% |