Ksenia Laskutova Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#971
Kor29
Aktuális Forma
W
W
L
W
L
12
Elemzett Mérkőzések
75%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O20.5 |
3.9/10 | |
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 361 |
1 |
4.9/10 | |
05:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
9/10 | |
05:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
645 467 |
2 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
4.5/10 | |
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1.4/10 | |
06:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 636 |
2 |
2.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 366 |
O19.5 |
6.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.3/10 | |
05:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
067 625 |
1 |
7.7/10 |
Ksenia Laskutova – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Ksenia Laskutova egy 29 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 12 mérkőzést elemzett Ksenia Laskutova részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (52) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | - | 63.7% |
| Nyert 1. Szerva | - | - | 57% |
| Nyert 2. Szerva | - | - | 40% |
| Ászok / Meccs | 2.4 | 2.4 | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 | 4.2 | 5.1 |
| Hárított Bréklabdák | - | - | 50.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | - | 46.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.2% | 48.7% | 48.6% |
| Szerva Tartás % | - | - | 126.5% |
| Összes Nyert Pont | 108.5% | 105.4% | 67.7% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (30) | Salak (15) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 66.9% | 58.3% |
| Nyert 1. Szerva | 57.9% | 55.2% |
| Nyert 2. Szerva | 40.3% | 39.5% |
| Ászok / Meccs | 3.2 | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.6 | 4.7 |
| Hárított Bréklabdák | 48.4% | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 44.6% | 51.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.9% | 49.5% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (52)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.7% |
| Nyert 1. Szerva | 57% |
| Nyert 2. Szerva | 40% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.1 |
| Hárított Bréklabdák | 50.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 46.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.6% |
| Szerva Tartás % | 126.5% |
| Összes Nyert Pont | 67.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.7% |
| Összes Nyert Pont | 105.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.2% |
| Összes Nyert Pont | 108.5% |
Statisztikák by Surface
Kemény (30)
Salak (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.9% |
| Nyert 1. Szerva | 57.9% |
| Nyert 2. Szerva | 40.3% |
| Ászok / Meccs | 3.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.6 |
| Hárított Bréklabdák | 48.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 44.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.3% |
| Nyert 1. Szerva | 55.2% |
| Nyert 2. Szerva | 39.5% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.7 |
| Hárított Bréklabdák | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 51.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.5% |