Kurumi Tamura Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#1475
Aktuális forma
L
L
L
W
L
6
Elemzett mérkőzések
33.3%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
3.6/10 | |
00:52 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 561 |
O20.5 |
6.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
1.3/10 | |
10:08 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
4.2/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
3.5/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.8/10 |
Kurumi Tamura – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Kurumi Tamura AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Kurumi Tamura részvételével, és több mint 33.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (46) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | - | 61% | 62.6% |
| Nyert 1. szerva | - | 62.9% | 60% |
| Nyert 2. szerva | - | 46.9% | 46.2% |
| Ászok / meccs | 0.4 | 0.5 | 0.5 |
| Kettős hibák / meccs | 2.7 | 3.2 | 3 |
| Hárított bréklabdák | - | 59.8% | 54.7% |
| Kihasznált bréklabdák | - | 51.9% | 54.2% |
| Nyert fogadópontok | 41.5% | 47.8% | 50.2% |
| Szervatartás % | - | 79.7% | 61.7% |
| Összes nyert pont | 95.3% | 61.1% | 54.1% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (46) |
|---|---|
| Első szerva % | 62.6% |
| Nyert 1. szerva | 60% |
| Nyert 2. szerva | 46.2% |
| Ászok / meccs | 0.5 |
| Kettős hibák / meccs | 3 |
| Hárított bréklabdák | 54.7% |
| Kihasznált bréklabdák | 54.2% |
| Nyert fogadópontok | 50.2% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (46)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 62.6% |
| Nyert 1. szerva | 60% |
| Nyert 2. szerva | 46.2% |
| Ászok / meccs | 0.5 |
| Kettős hibák / meccs | 3 |
| Hárított bréklabdák | 54.7% |
| Kihasznált bréklabdák | 54.2% |
| Nyert fogadópontok | 50.2% |
| Szervatartás % | 61.7% |
| Összes nyert pont | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 61% |
| Nyert 1. szerva | 62.9% |
| Nyert 2. szerva | 46.9% |
| Ászok / meccs | 0.5 |
| Kettős hibák / meccs | 3.2 |
| Hárított bréklabdák | 59.8% |
| Kihasznált bréklabdák | 51.9% |
| Nyert fogadópontok | 47.8% |
| Szervatartás % | 79.7% |
| Összes nyert pont | 61.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 0.4 |
| Kettős hibák / meccs | 2.7 |
| Nyert fogadópontok | 41.5% |
| Összes nyert pont | 95.3% |
Statisztikák by Surface
Kemény (46)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 62.6% |
| Nyert 1. szerva | 60% |
| Nyert 2. szerva | 46.2% |
| Ászok / meccs | 0.5 |
| Kettős hibák / meccs | 3 |
| Hárított bréklabdák | 54.7% |
| Kihasznált bréklabdák | 54.2% |
| Nyert fogadópontok | 50.2% |