Laura Hietaranta Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#416
Aktuális forma
W
L
W
W
L
14
Elemzett mérkőzések
64.3%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O19.5 |
8.6/10 | |
04:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.9/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.3/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.1/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.8/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
467 645 |
O19.5 |
9.1/10 | |
10:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
562 746 |
O20.5 |
7.3/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
5.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.8/10 | |
17:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 625 |
O20.5 |
7.1/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.1/10 | |
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
5.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Laura Hietaranta – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Laura Hietaranta AI-alapú algoritmusunk 14 mérkőzést elemzett Laura Hietaranta részvételével, és több mint 64.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (53) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | - | 62.9% | 62.9% |
| Nyert 1. szerva | - | 53.6% | 53.6% |
| Nyert 2. szerva | - | 45.5% | 45.5% |
| Ászok / meccs | 0.5 | 0.7 | 1.1 |
| Kettős hibák / meccs | 1.8 | 2.9 | 3 |
| Hárított bréklabdák | - | 62.5% | 62.5% |
| Kihasznált bréklabdák | - | 18.2% | 18.2% |
| Nyert fogadópontok | 49.7% | 45.8% | 45.8% |
| Szervatartás % | - | 692.1% | 1232.6% |
| Összes nyert pont | 106.1% | 92.6% | 92.6% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (11) | Salak (42) |
|---|---|---|
| Első szerva % | - | 62.9% |
| Nyert 1. szerva | - | 53.6% |
| Nyert 2. szerva | - | 45.5% |
| Ászok / meccs | 1.4 | 1 |
| Kettős hibák / meccs | 3 | 3 |
| Hárított bréklabdák | - | 62.5% |
| Kihasznált bréklabdák | - | 18.2% |
| Nyert fogadópontok | 56.2% | 45% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (53)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 62.9% |
| Nyert 1. szerva | 53.6% |
| Nyert 2. szerva | 45.5% |
| Ászok / meccs | 1.1 |
| Kettős hibák / meccs | 3 |
| Hárított bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 18.2% |
| Nyert fogadópontok | 45.8% |
| Szervatartás % | 1232.6% |
| Összes nyert pont | 92.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 62.9% |
| Nyert 1. szerva | 53.6% |
| Nyert 2. szerva | 45.5% |
| Ászok / meccs | 0.7 |
| Kettős hibák / meccs | 2.9 |
| Hárított bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 18.2% |
| Nyert fogadópontok | 45.8% |
| Szervatartás % | 692.1% |
| Összes nyert pont | 92.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 0.5 |
| Kettős hibák / meccs | 1.8 |
| Nyert fogadópontok | 49.7% |
| Összes nyert pont | 106.1% |
Statisztikák by Surface
Kemény (11)
Salak (42)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 1.4 |
| Kettős hibák / meccs | 3 |
| Nyert fogadópontok | 56.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 62.9% |
| Nyert 1. szerva | 53.6% |
| Nyert 2. szerva | 45.5% |
| Ászok / meccs | 1 |
| Kettős hibák / meccs | 3 |
| Hárított bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 18.2% |
| Nyert fogadópontok | 45% |